Poll: Što mislite o otkazivanju glavne borbe UFC 213 eventa?
You do not have permission to vote in this poll.
Amanda Nunes se prepala, trebali su joj oduzet pojas
14.29%
1 14.29%
Bila je bolesna, ali je sama kriva za to
14.29%
1 14.29%
Bila je bolesna, ali trebala se boriti jer su doktori utvrdili da je sposobna
28.57%
2 28.57%
Slažem se sa Nunes i podržavam je u odluci
42.86%
3 42.86%
Total 7 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Što mislite o otkazivanju glavne borbe UFC 213 eventa?
Evo jedna anketica TongueSvoj odabir možete potkrijepiti komentarom
Vjerujem da se osjećala jadno, ali to je zbog skidanja kilograma. Doktori su je pregledali, utvrdili da može nastupit, trebala je ispast pravi prvak i boriti se.
SPEKTAKL NA UFC-U! OVEREEM SLAVIO PROTIV WERDUMA I ODMAH IZAZVAO MIOČIĆA Whittaker bolji od Romera, Ševčenko otkazala nekoliko sati prije borbe(jutarnji.hr)

Big Grin

trebala se boriti ukoliko je dobila odobrenje doktora, sad će je fanovi još više hejtati. Rondi ne bi otkazala

Klasika, htjela je čim više skidat, vjerojatno je u samoj borbi htjela bit na barem 150LBS ako ne i više, još kad znamo da joj je to trebala biti glavna prednost u borbi nije ni čudno što se ovo dogodilo, zna i ona da nema šanse na 5 rundi pa je pomislila da s 7-8 kila prednosti može na neki način završit borbu..
Ja bi samo da joj uzmu pojas a kaj će onda dalje i di me ne zanima nimalo.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Kaže da je otkazala zbog sinusitisa.
Mah, kako god bilo da bilo, sjebala je... Ali ljudi imaju kratko pamcenje i sve ce se to zaboraviti sa vremenom
MMACroatia Wrote:Ja bi samo da joj uzmu pojas a kaj će onda dalje i di me ne zanima nimalo.

ne treba pretjerivati  Smile
Mediji javljaju da je dvoboj prebačen na UFC 215 u Edmontonu (čeka se samo službeno priopćenje). Dana je ovu opciju već spominjao, al je rekao da će biti co-main. E sad, koga će staviti za main event? Tko je od ostalih prvaka spreman za 2 mjeseca? Jedino mi miš pada na pamet.
lukix Wrote:Mediji javljaju da je dvoboj prebačen na UFC 215 u Edmontonu (čeka se samo službeno priopćenje). Dana je ovu opciju već spominjao, al je rekao da će biti co-main. E sad, koga će staviti za main event? Tko je od ostalih prvaka spreman za 2 mjeseca? Jedino mi miš pada na pamet.

Stipe-Cain..

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)