Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Što sada napraviti sa "Moćnim Mišom?"
Volio bih ga vidjeti do kraja godine u akciji. Jedini logičan izbor je S. Pettis. "Pliva" na dobrom nizu i iako mislim da još nije spreman za DJ-a dao bi mu priliku, a Borga bi poslao u bantam. Iako razlog odgađanja borbe nije skidanje kilograma već bolest, nije teško zaključiti da je ta "bolest" došla kao rezultat teškog skidanja kila.
A morat će sigurno doći i treća borba sa Benom.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
MMACroatia Wrote:A morat će sigurno doći i treća borba sa Benom.
Ben je ozljeđen i nema ga na vidiku. Evo vidim sada službenu potvrdu od UFC-a da je riječ o virusnoj infekciji, a ne vagi. Onda bi po toj logici trebali premjestit borbu na novi datum.
Ja bi voleo da odradi borbu sa pobednikom Cody - TJ ali u bantamu.
Crossbones Wrote:Ja bi voleo da odradi borbu sa pobednikom Cody - TJ ali u bantamu.
To bi svak volio haha, ali kolko će Dana to htjeti ostaje za vidjeti.
Btw dobrodošao na forum Smile
Hvala SmilePa sta znam, razumem ja i Danu. U bantamu Cody ako pobedi TJ-a, a ja verujem da hoce, ima pune ruke posla. Kategorija je krcata. FW je takodje dosta jaka ali svi potencijalni izazivaci su borci u usponu za koje je rano da napadaju titulu. Za Codya nema smisla ali za DJ-a ne preostaje nista drugo nego da napada bantam pojas.
Crossbones Wrote:Hvala SmilePa sta znam, razumem ja i Danu. U bantamu Cody ako pobedi TJ-a, a ja verujem da hoce, ima pune ruke posla. Kategorija je krcata. FW je takodje dosta jaka ali svi potencijalni izazivaci su borci u usponu za koje je rano da napadaju titulu. Za Codya nema smisla ali za DJ-a ne preostaje nista drugo nego da napada bantam pojas.
Rekao je da će se to desiti jednom i ja mu vjerujem (već se desilo; borba sa Cruzom je bila za pojas), ali želi prvo očistiti svakoga mogućega u flyu. Možda ti izazivači nisu poznati široj publici i možda nemaju brutalne nizove pobjeda, ali opet ima ih i dok ih god ima nemam ništa protiv toga da ostane u flyu (koja i jest po konstituciji njegova kategorija, brate mal je za bantam). Pettis je tu, Benavidez nakon oporavka, Bibulatov obećava itd. On sam je rekao neki dan u intervjuu da dok god može jesti oreo kekse par dana prije vaganja da nema namjeru ići gore...ili ako mu ne ponude dobru lovu, al poznavajući Whitea ništa od toga haha Tongue
Ma naravno, nemam ni ja nista protiv da ostane u FW. I jeste premali za bantam to je cinjenica. Ali ne znam, neke je pobedio i po 2 puta. MIslim on je kao kad u igrici igras trke neke i prestignes posldnjeg za ceo kurg. Mislim pogledaj samo skorove ostalih boraca koji su rangirani. Neki nemaju ni meceva ukupno u karijeri koliko on ima odbrana pojasa u UFC-u (salim se naravno) . Pettis je dobar izazivac, ali mora da prodje kroz bar jos 1 ili 2 borbe sa jacim borcima. Reis vs Pettis bi bilo odlicno. Ako to pobedi moze title shot.
Crossbones Wrote:Ma naravno, nemam ni ja nista protiv da ostane u FW. I jeste premali za bantam to je cinjenica. Ali ne znam, neke je pobedio i po 2 puta. MIslim on je kao kad u igrici igras trke neke i prestignes posldnjeg za ceo kurg. Mislim pogledaj samo skorove ostalih boraca koji su rangirani. Neki nemaju ni meceva ukupno u karijeri koliko on ima odbrana pojasa u UFC-u (salim se naravno) . Pettis je dobar izazivac, ali mora da prodje kroz bar jos 1 ili 2 borbe sa jacim borcima. Reis vs Pettis bi bilo odlicno. Ako to pobedi moze title shot.

Benavideza i Dodsona je pobijedio 2x (a oni su bili najbolji u diviziji nakon DJ-a). Istina, Pettisu bi bilo dobro odradit neki title eliminator prije DJ-a. Kad imaš ovako dominantnog prvaka onda postoji problem sa izazivačima. Normalna stvar pa se desi da ovakvi ljudi poput Borga dobivaju prilike za titulu. Međutim nije ništa drugačija situacija sa nekim drugim kategorijama tipa poluteške ili teške. Uvijek se isti okreću. Pogle samo teškaše, pa ista imena zadnjih 10 godina. Tu i tamo naiđe netko novi poput Ngannoua, al to je endemski primjerak. Pa kad je Cain bio "na vlasti" odradio je 5 je***ih mečeva sa samo dva borca: JDS, Bigfoot, JDS, Bigfoot, JDS  Big GrinAli jbga, ovo je fly, kategorija koju mnogo ljudi ne voli pa pametuju, pa zato pametuju svašta. Da se ovako izazivači izmjenjuju u drugim kategorijama bile bi sve zanimljive. Pogle perolaku, Edgar opet ide na titulu haha. Perolaka je odlična i kvalitetna kategorija, a opet jedno te isti se bore za titulu.
To se slazem. Teska kategorija je u haosu. Mada ima par imena koji su pridolsi i mogla bi situacija tu da se raskristalise. Poluteska je u mnogo vecem problemu. Ja stvarno ne znam kako ce to da rese. A sto se perolake tice - jbg! Da je Yair pobedio Edgara, uh, imali bi sta da gledamo cele sledece godine. Mada perolaka ima sjajan roster samo je problem sto ima par ljudi koji su u samom vrhu i nikako da ih prodju ovi mladji. Mislim da Frenki uopste nije za perolaku. Cak je i bio prvak lake. Kazu zbog visine pripada tu. Ima smisla ali kad se setim da je Matt Serra bio welter prvak svi argumenti padaju u vodu. Ne kazem, Edgar je tu pa je tu i neka ga. Ali mi krivo eto za Yair-a. On je dobro osvezenje. Cujem da je sad u Alpha Male-u sto mislim da je super jer ce popraviti rvanje. Inace cudi me da niko ne prica o podcastu sa Roganom u kojem su gostovali Faber i Cody. Dosta vrlo zanimljivih stvari je ispricano tu, posebno o TJ-u.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)