Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Što sada napraviti sa "Moćnim Mišom?"
Pettis pa bw

fly će vjerojatno ukinuti
hitman_4 Wrote:Pettis pa bw

Pa iskreno ne verujem. Kapipram zasto to mislis ali pratim Contender i bas sam primetio da ima dosta FW contendera i neki su cak dobili ugovore za UFC. Tako da mislim da nece ukinuti nego ce se potruditi da je pojacaju. Btw, bilo bi interesantno da se Lineker spusti u fly, mislim daje on cak i nizi od MM-a.
Crossbones Wrote:
hitman_4 Wrote:Pettis pa bw

Pa iskreno ne verujem. Kapipram zasto to mislis ali pratim Contender i bas sam primetio da ima dosta FW contendera i neki su cak dobili ugovore za UFC. Tako da mislim da nece ukinuti nego ce se potruditi da je pojacaju. Btw, bilo bi interesantno da se Lineker spusti u fly, mislim daje on cak i nizi od MM-a.
Lineker i jeste bio u fly-u, ali je volio papat haha Big GrinNema šanse da mu doktori dopuste povratak.
Ma neće ukidat diviziju što vam je? Kad može jedna ženska perolaka postojati onda može i muška muha gdje ima dosta boraca i stalno novi dolaze. Možda jesu nepopularni, ali UFC-u trebaju prvaci za njihove PPV eventove. Odlazak ili poraz DJ-a bi "oživio" ovu kategoriju. Sumnjam da će se ikad itko tako dominantan opet pojaviti. Završila je UFC era gdje se pojas brani "stotine" puta.
Bio je uplašen i ranije, a mogu misliti koliko me se sada boji. Poštujem Demetriousa Johnsona. Poštujem ga kao ljudsko biće. Uvijek je bio pofesionalac, bio je sjajan momak, ali to ne znači da se ne boji boriti protiv mene. Da, poštujem ga, poštujem neke izbore koje je učinio, ima sjajnu obitelj i sve oko nje, ali vrijeme je da postane muškarac. Ovdje se ne radi o tome sviđa li mi se netko ili ne. Ovo je meč koji se mora dogoditi”, izjavio je Dillashaw za MMAFighting.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)