• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ženska bantam kategorija (nove borbe)
Evo na savjet našeg forumaša TNB-a otvorio sam ove teme o budućim dogovorenim dvobojima (naravno ne svaki dvoboj, ali kojeg "uhvatite" i mislite da je vrijedan spomena). Nema smisla da za svaki novi dvoboj u nekoj kategoriji otvaramo novu temu. Naravno, ako je riječ o nekom title fightu ili veoma zanimljivom top 10 dvoboju boraca/borkinja u nekoj kategoriji onda slobodno otvorite zasebnu temu da možemo dublje raspravljat o borbi. Smile
Problemi u ženskom bantamu. Tko bi mogao biti idući za napad na pojas koji drži  Amanda Nunes. Fight Site u svome FS Matchmaker pokušava dati odgovor na to pitanje.
Demetrious Johnson vs Ray Borg
Viera treba napasti top 5, Pena bi bila dobra protivnica. Moras je tek ušla u top 15 

znači Pena x Viera, Davis x Moras
Evinger vs. Zingano možda? Meni ovo izgleda jako dobro...

Leslie Smith protiv koga? Mislim da ženski Gaethje treba biti puno bolje plasirana... Ima 4-2 u bantamu, s tri pobjede u nizu, s tim da je protiv Eye izgubila jer joj se objesilo uho. I osim toga je uvjerljivo najuzbudljivija ženska borkinja, bez ikakve konkurencije
Quote:
3vilP Wrote:Evinger vs. Zingano možda? Meni ovo izgleda jako dobro...
ili Marion, obje opcije su dobre
Quote:
3vilP Wrote:Leslie Smith protiv koga? Mislim da ženski Gaethje treba biti puno bolje plasirana... Ima 4-2 u bantamu, s tri pobjede u nizu, s tim da je protiv Eye izgubila jer joj se objesilo uho. I osim toga je uvjerljivo najuzbudljivija ženska borkinja, bez ikakve konkurencije
Leslie će vjerojatno na Holm ukoliko ne uspiju dogovoriti borbu sa Cyborg
@hitman_4 - Ako ne dogovore borbu sa Cyborg do kraja godine znači li to da joj prestaje ugovor sa UFC-om?
Quote:
lukix Wrote:@hitman_4 - Ako ne dogovore borbu sa Cyborg do kraja godine znači li to da joj prestaje ugovor sa UFC-om?
nemam pojma, manje-više sam sve promašio vezano za Cyborg.   Pretpostavljam da će odraditi još jednu borbu(protiv Anderson)
koja nepravda prema Leslie, Marion i Vieri

Cat koja 3 godine ne zna za pobjedu napreduje za 1 mjesto, Ronda 5. iako je u mirovini, Penja ispred Rocky je smijeh, Holm 2. iako je izgubila od GDR koja je zacementirana na 8. mjestu

da je pravde
1. Sheva
2. Rocky
3. Pena
4. GDR>
5. Holm
6. Viera
7. McMann
8. Cat
9. Marion
10. Smith

jbna je ta ufcova politika. Slično je i u sw
Zar netko još ozbiljno drži do UFC-ovih ljestvica? Tongue
Antonina Shevchenko

Sestra od Valentina Shevchenkose vratila se pobjedom u MMA . Zadnji put se borila 2005 i to joj je do sad bila jedina borba u karijeri.
Profesionalni MMA rekord sad iznosi 2-0

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next 

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)