•  Previous
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ženska bantam kategorija (nove borbe)
Quote:
lukix Wrote:Zbog ozljede T. Evigner, M. Reneau se sada bori sa Sarom McMann u Orlandu. Nije poznato što će biti sa Yanom za koju se tvrdilo da bi trebala odradit UFC debi protiv McMann.

odlično, sad još treba otkazati Smith-Ladd te dogovoriti Yana-Leslie
Glasine kruze da je Nunes vs Cyborg zakazan mec za 26 maj iliti svibanj. Smile
Nunes vs. Pennington UFC 224.
Quote:
lukix Wrote:Nunes vs. Pennington UFC 224.

kaze Dana da postoji mogucnost da se otkaze mec da bi za jul zakazali Cyborg - Nunes
Quote:
Crossbones Wrote:
Quote:

kaze Dana da postoji mogucnost da se otkaze mec da bi za jul zakazali Cyborg - Nunes

A to bi bilo logično. Nek Raquel odradi jednu borbu za zagrijavanje jer je dosta inaktivna...borbu protiv Vieire ili Marion R.
Quote:
lukix Wrote:
Quote:
Crossbones Wrote:
Quote:

A to bi bilo logično. Nek Raquel odradi jednu borbu za zagrijavanje jer je dosta inaktivna...borbu protiv Vieire ili Marion R.

jedino lose u tome je sto Megan Anderson sedi sa strane i ne bori se.
Quote:
Crossbones Wrote:
Quote:
lukix Wrote:
Quote:
Crossbones Wrote:kaze Dana da postoji mogucnost da se otkaze mec da bi za jul zakazali Cyborg - Nunes

Koga briga za nju?? Cijom greskom sedi svojom ili UFC-ovom? Naravno svojom tako da nikoga ne bi trebalo da bude briga.
#AndStill
Quote:
Crossbones Wrote:jedino lose u tome je sto Megan Anderson sedi sa strane i ne bori se.

lako bi Megan mogla izvisiti, Cyborg ima još 2 borbe za odraditi. Taman Nunes i rematch sa Holm
Quote:
TNB Wrote:
Quote:
Crossbones Wrote:
Quote:
lukix Wrote:A to bi bilo logično. Nek Raquel odradi jednu borbu za zagrijavanje jer je dosta inaktivna...borbu protiv Vieire ili Marion R.

Koga briga za nju?? Cijom greskom sedi svojom ili UFC-ovom? Naravno svojom tako da nikoga ne bi trebalo da bude briga.

kako to mislis? ja ne znam zasto se ne bori. Ona kaze da joj od leta nisu nudili da se bori a od decembra je sama trazila borbu i nisu joj dali. Osim sa Cyborg ni nema sa kim da se bori a jedina je prava perolakasica. To sto tebe nije briga ne znaci da nije nikog, pre bih gledao Cyborg - Anderson nego Cyborg - Holm opet...
Quote:
Crossbones Wrote:
Quote:
TNB Wrote:
Quote:
Crossbones Wrote:jedino lose u tome je sto Megan Anderson sedi sa strane i ne bori se.

kako to mislis? ja ne znam zasto se ne bori. Ona kaze da joj od leta nisu nudili da se bori a od decembra je sama trazila borbu i nisu joj dali. Osim sa Cyborg ni nema sa kim da se bori a jedina je prava perolakasica. To sto tebe nije briga ne znaci da nije nikog, pre bih gledao Cyborg - Anderson nego Cyborg - Holm opet...

Pa prica je da ima problem nesto s dozvolom za borbu ili je bilo kao prica da ima privatnih problema tako da ako je tako sama si je kriva. A i izgleda da vecina hoce da gleda Cyborg vs Nunes kao i ja.
#AndStill

•  Previous
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • 7
  • Next 

Forum Jump:

Users browsing this thread: