Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2019 IHF World Men's Handball Championship,
10 January 2019

18:15 Germany [Image: 23px-Flag_of_Germany.svg.png] v[Image: 23px-Unification_flag_of_Korea.svg.png] Korea
Mercedes-Benz Arena, Berlin

11 January 2019

18:00 Serbia [Image: 23px-Flag_of_Serbia.svg.png] v [Image: 23px-Flag_of_Russia.svg.png] Russia
Mercedes-Benz Arena, Berlin

18:00 Iceland [Image: 21px-Flag_of_Iceland.svg.png] v [Image: 23px-Flag_of_Croatia.svg.png] Croatia
Olympiahalle, Munich
PERUNIČIĆ: Smatraću neuspehom ako ne prođemo u drugi krug

Smatraću velikim neuspehom ako ne prođemo prvi krug. Mislim da sam dovoljno rekao i to je moja odgovornost. Imamo obavezu da ne razočaramo najpre sebe. To mi je najbitnije. Razumem da mediji imaju svoje razmišljanje ili nas prežale ili ne prežale i to je potpuno pravo, ali imamo i mi naše, kazao je Peruničić.

Kako ce to izvesti u grupi sa Rusijom, Francuskom, Brazilom, Korejom i Njemačkom. Ostaje da vidimo! Smile
Pa kakvo je ovo sranje da se na svaki dodir svira sedmerac? Jointma4

Inace mislim da je Srbija nesto bolja nego ranije. Na kraju bod.

Srbija - Rusija 30:30

Stepančić donio Hrvatskoj prvu pobjedu na SP-u.

Island - Hrvatska 27:31
Loša vijest za Hrvatsku: Nikola Karabatić ipak stiže na SP! 

NAJBOLJI RUKOMETAŠ SVIJETA se, iako ozlijeđen, na SP-u vraća u reprezentaciju Francuske, koju je od 2006. vodio do četiri svjetska, tri europska i dva olimpijska zlata.
Francuska je sinoć u prvoj utakmici na SP-u jedva pobijedila Brazil 24:22, nakon čega su se Les Bleus našli na udaru silovitih kritika javnosti i navijača.
Ali odmah zatim stigla je vijest koja je oduševila naciju: U reprezentaciju se vraća sportski heroj Francuske.

Francuska slavi: Heroj nacije čudesno se vraća na SP-u

Svi francuski mediji radosno ističu da se Karabatić u Njemačkoj očekuje večeras. On je to medijima najavio nekoliko minuta prije kraja utakmice s Brazilom, a odmah zatim vijest je i službeno potvrđena.
Usprkos tome što je njegov postoperativni oporavak trebao trajati najmanje četiri mjeseca, Karabatić se prošlog tjedna, dakle manje od tri mjeseca nakon operacije, vratio treninzima u PSG-u.

Gledat će večerašnju utakmicu Francuske i Srbije, a sutra počinje trenirati s reprezentacijom (kao da ce to nesto pomoc Srbiji Icon_mrgreen )

https://www.index.hr/sport/clanak/losa-v...55822.aspx
Srbija je bila bolja od Francuske dominirala u napadu i odbrani. Suci su ih morali spasavati. A onda je stala iz meni nepoznatih razloga ...

(01-12-2019, 09:33 PM)fijesta Wrote: Srbija je bila bolja od Francuske dominirala u napadu i odbrani. Suci su ih morali spasavati. A onda je stala iz meni nepoznatih razloga ...

to ti je rukomet kad ti staneš drugi krenu ili ornuto,francuska uvijek buda loša u ovoj grupnoj fazi igra  li la a kad dođu utakmice na ispadanje onda melju.Ljudi su psihički uvijek pobjednici.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Da, standardno za Francuze u grupi, pa kasnije pometu boga oca...
Ovo je definitivno poenta utakmice ca Francekima!

"Bilo mi je mučno da gledam našu odbranu kako napad prosipa ceo njen rad. Priznaćete da odavno neko na ovakav način nije parirao u odbrani jednoj velesili, koja nije mogla da dođe u šansu da napravi jasnu priliku za gol. Napravili smo neke stvari, ali nećemo da se iznenađujemo što smo nešto uradili." rekao je Perunicic.

HRVATSKOJ rutinska pobjeda nad Japanom (35:27)
14 January 2019

15:30 Serbia  v  Brazil

18:00 Croatia  v  Macedonia
Brazil pobijedio Srbiju 24:22 i sveo joj izglede za prolazak na teoriju koja doduse nije ni postojala prije pocetka prvenstva.

Naidjoh na fin komentar igre Srbije:

"Gledao sam, nemaju pojma...doduse, bili su jako borbeni, trudili se, ali nema znanja, nema kvalitete, igraju kaoticno, nemaju pravu igru...trener katastrofa, taktika ne postoji, umjesto da smiri momcad, unosi dodatnu nervozu u momcad stalnim vikanjem i gestama..."

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)