Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2019 IHF World Men's Handball Championship,
Kas te jedan Brazil pobjedi tu se nema što pričati, jednostavno previše greški rade.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Mogli bi ici malo uciti dodavanje sa pocetnim kategorijama i na odvikavanje od nocnog zivota ... Onda bi se moglo pricati o ozbiljnim sportistima. Gledam iste takve nove generacije u fudbalu zadnje dvije dekade. Jedino je jos kosarka i vaterpolo na nivou u Srbiji mada nisam siguran dokle ce tako odolijeavti izazovima vremena.

Rukomet je inace gotovo unisten ovdje u Banja Luci, ali i kosarka ...
Kaze da mu igraci imaju mentalne probleme   Icon_mrgreen

"Zatečen sam mentalnom blokadom ovih momaka, koji nemaju nimalo vjere u sebe. Zato su napravili neograničen broj tehničkih grešaka. Naprosto je nevjerojatno da smo u posljednja dva meča imali po više od 35 grešaka. Te stvari ne možemo učiti u reprezentaciji, već se one uče puno ranije. Nije tu ni problem fizičke prirode. Očito igrači vuku neku vrstu traume."
Gledam i ne vjerujem srbija gubi od koreje
Preloši su...strava. Bolje da se nisu ni pojavili na prvenstvu.
Srbija je sa 31:29 pobijedila Koreju. A055

Srbi u posljednjem kolu u Berlinu moraju pobijediti Njemačku, a da pritom Brazil izgubi od Koreje i Rusija od Francuske.
(01-15-2019, 06:40 PM)fijesta Wrote: Srbija je sa 31:29 pobijedila Koreju. A055

Srbi u posljednjem kolu u Berlinu moraju pobijediti Njemačku, a da pritom Brazil izgubi od Koreje i Rusija od Francuske.

Niti cemo mi pobediti Nemce, a jos manje ce Brazil da izgubi od Koreje, dok je realno da Francuzi pobede Rusiju.

A mozda bi i u fudbalu reprezentacija bila bolja da ne igraju menadzerski igraci, da se vise trude igraci na terenu, da imamo nomralnog selektora, pa mi kvalitetnog selektora od Radomira Antica nismo imali.
#AndStill
(01-15-2019, 06:44 PM)TNB Wrote: A mozda bi i u fudbalu reprezentacija bila bolja da ne igraju menadzerski igraci,

Imas uspostavljenu hijerarhiju u kojoj je prodor kvaliteta gotovo nemoguc.

Jedan detalj:

Pre nekoliko godina Radivojević je bio na televiziji pošto ga je uprava Mladosti iz Lučana maltretirala da trči sam u ponoć po betonu u kopačkama sa šest krampona jer nije hteo da produži ugovor. Kasnije je on prešao u Novi Pazar da bi se ovog leta ponovo vratio u Lučane. Kada sam ga pitao zbog čega se nakon svega što su mu uradili vratio u taj klub, rekao mi je da su mu platili sva dugovanja i dali veliki novac. Izgleda da kod nas ljubav bez obzira na sve ima cenu, ali ja to nikad ne bih uradio na njegovom mestu - tvrdi Poledica.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/robovi...ra/fy641xg
(01-15-2019, 06:44 PM)TNB Wrote:
(01-15-2019, 06:40 PM)fijesta Wrote: Srbija je sa 31:29 pobijedila Koreju. A055

Niti cemo mi pobediti Nemce, a jos manje ce Brazil da izgubi od Koreje, dok je realno da Francuzi pobede Rusiju.

A mozda bi i u fudbalu reprezentacija bila bolja da ne igraju menadzerski igraci, da se vise trude igraci na terenu, da imamo nomralnog selektora, pa mi kvalitetnog selektora od Radomira Antica nismo imali.

Ne mogu puno komentirati nogometaše, ali nislim da većina najboljih je bila na sp. Mislim  da nemate više kvalitetnu obranu kao prije vezni red je dobar ali sve ostalo prosjek. Iako ne mogu igrati i tadić matić fejsa milanković milivojević odjednom tj mogu ali onda i formacija treba biti drugačija.
Nisam mogao vjerovati koliko je prvak Europe bio nemoćan. Oduševljen sam

Nevjerojatno je da su Španjolci, prvaci Europe, bili toliko nemoćni. Nisu znali što bi s loptom, nikakve ideje u napadu nije bilo. Hrvatska ih je ubila taktički i zasluženo je pobijedila. Uživao sam gledati Duvnjaka kako igra prednjeg u obrani. Čudesno je kako se taj dečko bori, podređuje ekipi. Ima srce bizona. Oduševili su me Šego, Mandić, Musa, pa ovaj mali Vranković… Strašna utakmica Hrvatske. Oduševljen sam. Znao sam da je Hrvatska dobra, da znaju igrati, ali da će ovako razmontirati prvake Europe, to me iznenadilo i oduševilo. izjavio je VESELIN VUJOVIĆ, legenda svjetskog rukometa,

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)