Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bellator 215 i 216
(Yesterday, 02:14 PM)hitman_4 Wrote: MVP i Daley teški proljev od borbe

Minakov prevara iz viđenog, taj bi doživio brutalne nokaute u ufcu

Ja gledam fajt prvih 3 min nikakav kontakt odma se nazivciram
(Yesterday, 03:10 PM)Lubenjara321 Wrote:
(Yesterday, 02:14 PM)hitman_4 Wrote: MVP i Daley teški proljev od borbe

Minakov prevara iz viđenog, taj bi doživio brutalne nokaute u ufcu

Ja gledam fajt prvih 3 min nikakav kontakt odma se nazivciram

Noćas ima da frca u prvih 30 sekundi ... Icon_mrgreen
Quote:Hvala na porukama koje ste mi slali uoči i nakon meča,od srca hvala.borbu ste vidjeli i neću ju previse komentirati.Nelson je tvrd i tezak borac za svakoga.nakon borbe je radio nepotreban cirkus ali sta je tu je.žalio se na sve sve i svašta,komisiji je čak prijavio da su mi noge bile skliske?!,pa su dosli za mnom u svlacionicu predstavnici Atletske komisije i pregledali me?!iako sam od ulaska u arenu do kraja borbe uz sebe neprekidno imao predstavnika Atletske komisije koji je doslovno isao u wc za mnom,i bio sam detaljno pregledan uoci izlaska u boriliste.ali su se i oni smijali a jedan od njih kaze,ma Nelson je takav,stalno cirkusi sa njim.na jednoj priredbi nas hvali da smo najbolji na svijetu a na drugoj da smo najgore smeće.Nakon toga je Nelson prijetio okolo i to čak da ce donijeti oruzje,ne znam kome je to bilo upuceno ali je stigla policija i pretrazila mu sobu.nema zajebancije sa policijom ovdje.nakon svega mi je ipak poslao poruku i čestitao na pobjedi.i zatrazio novu borbu.odgovorio sam mu ‘zasto ne?’ali to nije do mene,a nisam siguran u njegov status u Bellatoru nakon svega ovoga.i jos nesto,u meču se dogodila najbizarnija stvar u mojoj karijeri.u jednom klinču dok sam ga drzao na ogradi lik me ugrize za prst!!zagriz je bio preko gume za zube sto je naravno ublazilo jacinu ugriza ali da i to nekome moze pasti na pamet nisam znao do sinoć Smile pozdrav!!
koji lik...
N6mZstZ
Hahahahaha, koji majstor, ono kad pogledaš skillset Mirka i Nelsona čovjek bi reko da će Nelson bit bolji u 40ima, kad ono Mirko rastura a Nelsona totalno prerezalo..
Drago mi je za Amosova
Mozda konacno da vidimo i ovu borbu,Mirko vs Kharitonov Smile
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
(Yesterday, 08:28 PM)MMACroatia Wrote: Mirko vs Kharitonov Smile

I dalje bi bila zanimljiva. Prava šteta je što se nije desila prije petnaestak godina kada je MMA bio daleko zanimljiviji a i oni u svom primeu.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)