Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cain: "Nadam se da ću biti zdrav u 2018"
Toliko o borbi Caina i Stipe SadLeđa su zeznuta stvar i mislim ako se Cain ikad i oporavi to neće biti 100%, nema šanse.
<URL url="https://www.mmafighting.com/2017/9/7/16270030/cain-velasquez-doesnt-expect-to-fight-this-year-hopeful-hell-be-healthy-again-in-2018"><LINK_TEXT text="https://www.mmafighting.com/2017/9/7/16 ... in-in-2018">https://www.mmafighting.com/2017/9/7/16270030/cain-velasquez-doesnt-expect-to-fight-this-year-hopeful-hell-be-healthy-again-in-2018
Ako se i oporavi, mislim da ce odraditi jos 2-3 meca za lovu uzeti i to je to.
<t>The loudest one in the room is the weakest one in the room.</t>
<QUOTE author="Kavkaz" post_id="2087" time="1504857750" user_id="103">
Kavkaz post_id=2087 time=1504857750 user_id=103 Wrote:Ako se i oporavi, mislim da ce odraditi jos 2-3 meca za lovu uzeti i to je to.
Ma da. Nekako ne vjerujem u njega više, ali što je tu je. Što je najgore Helwani ga je par puta dirnuo po prsima, vjerojatno mu je nešto polomio...znači ništa od borbi prije 2020. Tongue
Hahahaha, mislim žao mi je čovjeka, leđa su jako jako zeznuta stvar, kad mi se živac ukliještio imao sam par najgorih dana u životu, neću ni pomišljat kako je njemu, ali ovo već postaje presmiješno, treba prekinut ovu muku na vrijeme i otić dok još ima ljudi koji vjeruju u "mit" o velikom Cainu..
ozljede i usada, jbga
Nema to veze sa usadom,on je oduvijek bio lak na ozljede i moš ga jebat.Najjače je kaj on i ovako polomljen i sa 100 šerafa u sebi lagano top 5 ako ne i top 3 u teškoj :lol:
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Nisam iznenadjen. Prosto nisam ocekivao da ce se boriti ove godine ili ikad vise. Jedino mi je zao sto ce mnogi koristiti to da umanje Stipinu velicinu. Govorice "nije najveci, nije pobedio Cain-a dok je bio u prime-u". I sad posto Cain otpada, Jonej je pao na testu - sta ce biti sa Stipeom? Vidim da se guraju Overeem i Ngannou u borbu. Ne bih voleo da se ni Stipe ne bori do kraja godine. Bilo bi bas steta.
<QUOTE author="Crossbones" post_id="2111" time="1504870107" user_id="148">
Crossbones post_id=2111 time=1504870107 user_id=148 Wrote:Nisam iznenadjen. Prosto nisam ocekivao da ce se boriti ove godine ili ikad vise. Jedino mi je zao sto ce mnogi koristiti to da umanje Stipinu velicinu. Govorice "nije najveci, nije pobedio Cain-a dok je bio u prime-u". I sad posto Cain otpada, Jonej je pao na testu - sta ce biti sa Stipeom? Vidim da se guraju Overeem i Ngannou u borbu. Ne bih voleo da se ni Stipe ne bori do kraja godine. Bilo bi bas steta.
Ma za takve patodegenerokretenoide bez mozga ne marim. Kad si nečiji hejter naći ćeš svakakve komentare da nekome umanjiš uspjeh. Sumnjam da će se Stipe borit ove godine. Šteta, vjerujem da bi pobjedom opet konkurirao za FotY award. Vjerujem da će staviti Ngannoua i Reema u neki title eliminator i onda pobjednik na Stipu proljeće 2018.
Stipe i Ngannau će se boriti ove godine. Kakvo proljeće i Overeem :lol:
<QUOTE author="hitman_4" post_id="2126" time="1504888153" user_id="102">
hitman_4 post_id=2126 time=1504888153 user_id=102 Wrote:Stipe i Ngannau će se boriti ove godine. Kakvo proljeće i Overeem :lol:

Nisam ni reko Reem na proljeće već pobjednik Reem vs Ngannou, borba koju će vjerujem ugovorit. Imaju Maxa, DJ-a, Cyborg i Joannu da im predvodi zadnja dva ovogodišnja eventa.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)