Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cro Cop najavio novi povratak u mma
Kada se samo sjetim kako je GSP koristio vazelin protiv BJ Pena to mi ni najmanje ne smeta ... Zamislite šta bi radio Maia da se bore u garderobi kao što je u realnom životu.
(09-30-2018, 12:34 PM)lukix Wrote: Šteta što Japan ima glupa pravila i ne koriste vazelin. Malo krvi odmah prekidaju.

Oni koriste lubrikante umjesto vazelina ipak je to Japan,napredna nacija. M010
Još je uvijek Mirko pre tvrd za ovakve, neće se još jedno vrijeme umirovit, našao je svoju nirvanu, i dalje sam uvjeren da slijedi Bellator i Nelson, Fedor, Mir, možda Barnett ili Hunt.. bio bi dosta iznenađen da ne odradi još par borbi preko bare..
(09-30-2018, 04:08 PM)LesnarGetsKOdUFC2015 Wrote: Još je uvijek Mirko pre tvrd za ovakve, neće se još jedno vrijeme umirovit, našao je svoju nirvanu, i dalje sam uvjeren da slijedi Bellator i Nelson, Fedor, Mir, možda Barnett ili Hunt.. bio bi dosta iznenađen da ne odradi još par borbi preko bare..

Da bar, to i cekamo,  a ne mecevi protiv ovih kanti
Nebi reko da je ovaj bio kanta, tvrd solidan borac, nije top klasa al nije ni preloš.
(09-30-2018, 04:14 PM)Lubenjara321 Wrote:
(09-30-2018, 04:08 PM)LesnarGetsKOdUFC2015 Wrote: Još je uvijek Mirko pre tvrd za ovakve, neće se još jedno vrijeme umirovit, našao je svoju nirvanu, i dalje sam uvjeren da slijedi Bellator i Nelson, Fedor, Mir, možda Barnett ili Hunt.. bio bi dosta iznenađen da ne odradi još par borbi preko bare..

Da bar, to i cekamo,  a ne mecevi protiv ovih kanti

Kakve veze ima sa kim se bori borac koji se u tim godinama nema kome dokazivati.?!
Ovo mu je baš onako za dušu borba da evocira uspomene i napuni baterije.
Brate, ja da imam 44 godine i dvoje-troje đece, samo bih se s kantama borio, kojeg mi vraga treba da mi neko dušu uzme nokautom u tim godinama, a ovaj lik nije bio ni k od kante realno.
Sherdog fanovi Mirkovu pobjedu pripisuju sokovima, iglama i padaju komentari da je Huge ...  

Kako su jadni! H050
Roy Nelson želi Mirka !!!

“Trebao bih liječnika kojeg Cro Cop koristi. Tko ima njegov broj? Sretno večeras! Vidimo se uskoro!”

A052
(09-30-2018, 05:03 PM)cross十armlock Wrote: Brate, ja da imam 44 godine i dvoje-troje đece, samo bih se s kantama borio, kojeg mi vraga treba da mi neko dušu uzme nokautom u tim godinama, a ovaj lik nije bio ni k od kante realno.

Sigurno da mu Roj Nelson i ostali matorci nece uzeti dusu, ili ostali njegovi vrsnjaci koji imaju neko ime, pa u UFC-u, Hunt se u istim godinama jos uvek bori u UFC-u, Oleynik ima 40 pa napada sam UFC vrh.

PS. A borba na bellatoru vs Nelsona je imala bas onako dobar hajp, barem za Mirkove fanove.
#AndStill

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)