Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DC je predvidio svoj pad
<QUOTE author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="1521" time="1502796343" user_id="100">
LesnarGetsKOdUFC2015 post_id=1521 time=1502796343 user_id=100 Wrote:Izgleda da ipak ostaje u poluteškoj što me malo iznenadilo, sve teže će bit skidat, pogotovo za borbu protiv Manuwe ili Volkana gdje će motivacija bit manja, ali izgleda da još nije prebolio Jonesa i da hoće i treću borbu, neznam što očekuje da se dogodi u njoj sve i da se još jednom bore..

A ima dobar ugovor naravno da zeli odratiti i zaraditi pare za svoju obitelj, uskoro zavrsava karijeru a kao komentator verovatno ne zaradjuje previse.
#AndStill
<QUOTE author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="1521" time="1502796343" user_id="100">
LesnarGetsKOdUFC2015 post_id=1521 time=1502796343 user_id=100 Wrote:Izgleda da ipak ostaje u poluteškoj što me malo iznenadilo, sve teže će bit skidat, pogotovo za borbu protiv Manuwe ili Volkana gdje će motivacija bit manja, ali izgleda da još nije prebolio Jonesa i da hoće i treću borbu, neznam što očekuje da se dogodi u njoj sve i da se još jednom bore..

Ja mislim da će se on vratit u tešku ukoliko Cain dobije priliku i ne iskoristi je. U LHW-u može biti uvijek drugi, ne vidim nikoga da ha može pobijedit, a opet on Jonesa također ne može. Zeznuta situacija. Kao Benavidez u muhi ili Gadelha u slamci.
Još je to sve dosta rano i svježe za neke velike odluke,nije ni borbu pogledao.Mislim da sa vremenom će ipak odlučit se za tešku ako ne mirovina a izgleda da nema namjeru umorivit se.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Mislim da neće u tešku, lakše će on živit s 0-3 protiv Jonesa nego s tim nije probao još jednom doći do borbe, tako da po meni ništa od toga, treba odradit borbu protiv Manuwe i vidjet kako će se stvari razvijat, mislim da je problem taj što misli da je 3. borba protiv Jonesa ljudima jako zanimljiva opcija, a to je daleko od istine, ljudi žele vidjet revanš protiv Gussa, vjerojatno će se i Rumble vratit, Volkan je unio malo svježe krvi u vrh poluteške, Lesnar bi se mogao vratit u 2018. za borbu protiv Jonesa, lik ima puno opcija a DC baš i ne, 38 godina je tu, izgubio je najvažniju borbu u karijeri i još je bio posramljen, jedina dobra stvar za njega je što su ipak uspjeli prodat 850k PPVa, tako da bi možda mogli organizirat još jednu borbu čisto radi toga..
<QUOTE author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="1526" time="1502818608" user_id="100">
LesnarGetsKOdUFC2015 post_id=1526 time=1502818608 user_id=100 Wrote:Mislim da neće u tešku, lakše će on živit s 0-3 protiv Jonesa nego s tim nije probao još jednom doći do borbe, tako da po meni ništa od toga, treba odradit borbu protiv Manuwe i vidjet kako će se stvari razvijat, mislim da je problem taj što misli da je 3. borba protiv Jonesa ljudima jako zanimljiva opcija, a to je daleko od istine, ljudi žele vidjet revanš protiv Gussa, vjerojatno će se i Rumble vratit, Volkan je unio malo svježe krvi u vrh poluteške, Lesnar bi se mogao vratit u 2018. za borbu protiv Jonesa, lik ima puno opcija a DC baš i ne, 38 godina je tu, izgubio je najvažniju borbu u karijeri i još je bio posramljen, jedina dobra stvar za njega je što su ipak uspjeli prodat 850k PPVa, tako da bi možda mogli organizirat još jednu borbu čisto radi toga..

Pa možda baš u teškoj bi mogli odradit treći meč,kakva 2 pojačanja za kategoriju bi to bila.Ja osobno nisam zainteresiran za 3.meč,tako je kako je 2-0 i jbg,iako i Wand je imao 2-0 protiv Silve pa je dobio treći meč ali to su malo drugačije okolnosti bile.
Samo znamo da se neće umirovit što je i dobro jer poluteškoj ne treba nakon Rumblea još jedan odlazak. I rekao je da nema namjeru odrađivat još jednu borbu ove godine.
Treba mu odmora da,prvi nokaut pa neka se sredi malo i onda u akciju.Možda pobjednik OSP/Shogun bi mu bila dobra za povratak.
<QUOTE author="MMACroatia" post_id="1541" time="1502877355" user_id="97">
MMACroatia post_id=1541 time=1502877355 user_id=97 Wrote:Treba mu odmora da,prvi nokaut pa neka se sredi malo i onda u akciju.Možda pobjednik OSP/Shogun bi mu bila dobra za povratak.

A ovisi tko će pobijedit u tom dvoboju. Ako to bude Shogun ja bi mu dao onda title eliminator sa Ozdemirom, a ako bude OSP onda DC jer nema smisla ovako rano organizirat drugi dvoboj OSP-a i Ozdemira.
<QUOTE author="lukix" post_id="1542" time="1502883455" user_id="94">
lukix post_id=1542 time=1502883455 user_id=94 Wrote:<QUOTE author="MMACroatia" post_id="1541" time="1502877355" user_id="97">
MMACroatia post_id=1541 time=1502877355 user_id=97 Wrote:Treba mu odmora da,prvi nokaut pa neka se sredi malo i onda u akciju.Možda pobjednik OSP/Shogun bi mu bila dobra za povratak.

A ovisi tko će pobijedit u tom dvoboju. Ako to bude Shogun ja bi mu dao onda title eliminator sa Ozdemirom, a ako bude OSP onda DC jer nema smisla ovako rano organizirat drugi dvoboj OSP-a i Ozdemira.

Pa ne moraju se OSP ni Volkan borit u neko skorije vrijeme bez obzira ne neke rezultate.A shogun u title eliminatoru u 2017 Big Grinveće šanse ima Anderson Silva za to al vidit ćemo.Kako god shogun il osp bi bili dobra borbaz a povratak Cormieru.
Ma koga mu daju taj gubi 100% njega u poluteskoj samo Jones moze pobediti nikog vise tako da sumnjam da ce UFC ici na to da potencijalno ugroze svog velikog potencijala Volkana.
#AndStill

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)