Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DEONTAY WILDER VS TYSON FURY
Moram se u ovo uključit jer ste fulali sve živo moguće, barem u mojem slučaju, meni privatan život nikad nije bio ni bolji, mogao bi čak i reći da vjerojatno imam premalo stresa u životu, slobodnog vremena imam dosta, volju za praćenje MMAa isto veliku, volju za raspravljanjem isto tako, ali, ne ovdje i ne na ovaj način, iste šablone se ponavljaju vjerojatno od 2015. ili od kad sam već tu, u 90% slučajeva mogu pretpostavit tko će se pojavit na kojoj temi i što će napisat, al ok, to je najnormalnija stvar kad nekog znaš neko vrijeme, kod mene je problem što ovdje nema puno ljudi s kojima bi ja i u stvarnom životu mogao raspravljat u nekim temama jer ja stvari u velikoj većini slučajeva pokušavam gledat s totalno objektivne i nepristrane strane, a ovdje toga nema puno, evo da navedem primjer MMACroatiu, inače meni drag dečko da se razumijemo, ali ja nemogu ulazit u bilo kakvu raspravu s nekim tko totalno favorizira jedne, a totalno hejta druge borce na osnovu tko zna kakvih stvari, možda takva rasprava nekom paše, meni osobno to ne leži, i u stvarnom životu sam uvijek izbjegavao takve stvari jer me to samo zna izbacit iz takta bez razloga jer sam imam totalno drugačiji pogled na svijet, a pogotovo sport..
Što se tiče TNBa, neću ulazit u privatne stvari, svatko od nas ima svoje probleme, ali ne vjerujem ni da je to najbitnija stvar tu, ovakav forum bi ustvari i trebao bit tu da malo skreneš misli na kraju dana na neku totalno drugu temu o kojoj u stvarnom životu nemaš s kim raspravljat, e sad u njegovom slučaju to više nije tako, ako ti to ne olakša dan onda se vjerojatno bolje isključit..
Da zaključim, sve ovo što sam napisao je u biti nebitno, glavni problem je što nas je premalo i siti smo jedni drugih, da ima barem jedno 25 ljudi koji bi aktivno komentirali bila bi druga priča, ali što je tu je..
Pa onda se fino potrudite dovesti ljude. Ja sam na početku rada foruma aktivno stavljao linkove po FS face stranici, ali sam više izgubio volju. Ako netko koristi neke druge forume (tipa gol.hr, index itd.) fino copy-paste link u komentar sa nekakvim mini uvodom (kao pridružite se bla bla bla) i ljudi će onda sigurno doć...nemojte čekat da padnu sa neba.
Druga stvar: ako ste izgubili volju za komentirat onda i nemojte komentirat. Nemojte iskoristit druge forumaše kao izliku za Vaš eventualni odlazak i hijatus. Uostalom ako Vam zaista idu na živce neki komentari forumaša onda nemojte ulazit u duboke rasprave sa njima i stvar riješena. Ima ovdje milijun i jedna tema. Za svakog po nešto.
Ajde kad vec doslo do toga da moramo o privatnom, nemam ja nikakve probleme u zivotu, sta moze da bude problem osobi koja samo ima da zavrsi godinu na faksu, sigurno da mi je jos i odlicno, nego mi se malo i ovaj boks i UFC malo smucilo, PPV eventi su odlicni, ali ovi drugi su ocajni, prepuni likova koji su dosli da prodju kroz UFC i nista vise, a stvarno se trudim da nadjem nekog potencijala tu ali slabo, pa sam hteo da napravim neku mini pauzu od svega toga ali gde bas pre UFC 231, a tu je prebrutalan card i Aleksandar Rakic, a krajem godine Condit tako da cu morati da pratim, i tu sam.

PS. Ja nisam clan nijednog foruma tako da nemam gde da stavim taj link.
#AndStill
(12-05-2018, 09:40 AM)lukix Wrote: Pa onda se fino potrudite dovesti ljude. Ja sam na početku rada foruma aktivno stavljao linkove po FS face stranici, ali sam više izgubio volju. Ako netko koristi neke druge forume (tipa gol.hr, index itd.) fino copy-paste link u komentar sa nekakvim mini uvodom (kao pridružite se bla bla bla) i ljudi će onda sigurno doć...nemojte čekat da padnu sa neba.
Druga stvar: ako ste izgubili volju za komentirat onda i nemojte komentirat. Nemojte iskoristit druge forumaše kao izliku za Vaš eventualni odlazak i hijatus. Uostalom ako Vam zaista idu na živce neki komentari forumaša onda nemojte ulazit u duboke rasprave sa njima i stvar riješena. Ima ovdje milijun i jedna tema. Za svakog po nešto.

Jbg, kad si u pravu onda si u pravu..
(12-04-2018, 11:42 PM)LesnarGetsKOdUFC2015 Wrote: ali ja nemogu ulazit u bilo kakvu raspravu s nekim tko totalno favorizira jedne, a totalno hejta druge borce na osnovu tko zna kakvih stvari,

Nemoj to gledati kao na raspravu. Gledaj kao na produhvljavanje zabludjele ovcice. Cinis dobro djelo.
Svatko ima svoje
Kad znam da sam u pravu onda ću to gurati 100 godina ako treba da svi naraštaji čuju.Čisti natjecateljski mentalitet gdje je uvijek i skoro pa sve "borba" ako kužite,a tu onda se ide do kraja i jako jer ne ideš izgubit.Tako u životu i netu gdje god jbg.Kaj bi dao da sam odvjetnik Big Grin
Da se nadovežem oko navodnog favoriziranja,nekad možda, ali iznesem sve dokazima a ako drugi ne uspiju jbg tu nisam ja kriv.Pa da sad idem dublje u neke stvari koje sam ovdje pročitao iz hejta prema "Čije ime ne spominjemo ovdje" pa to je za pasti na guzicu.I kako onda drugačije reagirati nego čekičem na čavao,nema druge.Neki će to zvati favoriziranje,ja pravdom.
Meni su ovdje svi super, zabavim se u raspravama i davanju druge perspektive drugima za koje se misli da nemaju smisla dok se stvarno ne razmisli o tome.Tako da,živi bili i zdravi i sve će doć na svoje Wink
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Osobno ne shvaćam i patnju za kvantitetom. Ne znači nužno da broj prijavljenih ljudi znači i kvalitetniju raspravu. Pa kao da nas je na FS-u bilo puno više. Naravno, više ljudi više mišljenja i aktivnosti, ali ja osobno nemam ništa ni protiv sadašnje ekipe. Fale nam Robi, Crowallace, joja, JC1988 i 3vilP, ali trebate znati da smo nas par aktivni i na faceu tako da oni jednostavno zaborave da forum postoji + imaju privatnog posla i nemaju cijeli dan piskarat na svim mogućim mjestima.
To i meni čudno da,forum ima 40+ ak se ne varam članova,a ima nas 10 aktivnih,zas oni ne pisu ovdje to oni znaju
Treba vratiti logya
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Nope

Forum Jump: