Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darko Stosic
Glupo je rec ali ovo i nije losa vijest. Izbjece najvjerovatnije nezgodnog protivnika i možda dobiti nekog lakseg. Prevelika bi bila razlika u kvaliteti između njegove prve UFC borbe i cecena. Treba se navikavati postepeno.
(01-23-2019, 12:58 PM)fijesta Wrote: Glupo je rec ali ovo i nije losa vijest. Izbjece najvjerovatnije nezgodnog protivnika i možda dobiti nekog lakseg. Prevelika bi bila razlika u kvaliteti između njegove prve UFC borbe i cecena. Treba se navikavati postepeno.

Pa dobro, ipak je ovo bila ogromna prilika da ode na neki sasvim drugi nivo ovom pobedom, a i ja koliko se secam on nikad nije otkazao borbu zbog povrede, barem od kad ga ja pratim, moralo je i to nekad da ga zadesi.
#AndStill
(01-23-2019, 08:35 PM)TNB Wrote: Pa dobro, ipak je ovo bila ogromna prilika da ode na neki sasvim drugi nivo ovom pobedom, a i ja koliko se secam on nikad nije otkazao borbu zbog povrede, barem od kad ga ja pratim, moralo je i to nekad da ga zadesi.

Bila je i prilika da se natambura Stosica pa da ode samopouzdanje ...

I TJ je vidio ogromnu priliku da uzme dva pojasa. A sta sada? A052
(01-24-2019, 05:02 AM)fijesta Wrote:
(01-23-2019, 08:35 PM)TNB Wrote: Pa dobro, ipak je ovo bila ogromna prilika da ode na neki sasvim drugi nivo ovom pobedom, a i ja koliko se secam on nikad nije otkazao borbu zbog povrede, barem od kad ga ja pratim, moralo je i to nekad da ga zadesi.

Bila je i prilika da se natambura Stosica pa da ode samopouzdanje ...

I TJ je vidio ogromnu priliku da uzme dva pojasa. A sta sada? A052

A TJ jos uvek ima svoj pojas, iskreno mislim da mu brada oslabljena usled skidanja kilograma, lik je pao kao da ga udario teskas a ne covek od 60 kg, max 65.

Nekako sam i srecan sto je ova borba otkazana, mozda nije dosla u pravo vreme za Darka.
#AndStill

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)