Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darko Stosic

#AndStill
Pogledao, vrhunski momak bez predrasuda želim mu puno srexe u ufcu za m0ene on može biti u top 10.I zanimljivo mi je da je za Peraka Romero dobio po novim pravilima gdje se najviše računa šteta.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
(06-14-2018, 09:45 AM)crazykure1911 Wrote: Pogledao, vrhunski momak bez predrasuda želim mu puno srexe u ufcu za m0ene on može biti u top 10.I zanimljivo mi je da je za Peraka Romero dobio po novim pravilima gdje se najviše računa šteta.

On, Soldic, Ilic i Jelcic su stvarno sjajni momci sa balkana, svakom zelim isto tako sve najbolje. Pa naravno svi momci sa ovih sto su otisli u vece organizacije su sjajni, i sad jedno moje malo zapazanje da nikad balkanci nisu pali na doping testu, a cisto sumnjam da ce pasti neko.

Ma Petrak nema pojma, ja njegove podcaste gledam samo zbog dobrih gostiju Stosic,Hambi,Forgi Robocap i ostali borci. Nema toga sto on prica nokdaun i insta runda 10-8, trebas da budes apsolutno dominantan tokom cele runde za rundu 10-8 to je onaj drugi uslov koji nie procitao u pravilma izgleda.
#AndStill
(06-14-2018, 09:45 AM)crazykure1911 Wrote: I zanimljivo mi je da je za Peraka Romero dobio po novim pravilima gdje se najviše računa šteta.

Nije jedini koji tako razmišlja. Kako sam čuo knockdown se može računati kao 10:8. Ali da to zavisi od uvjerenja sudaca.

A to pitanje štete je baš čudno u tom meču. Vizuelno izgleda kako je Rmero bio taj koji je pretrpio najviše štete. Ali realno mislim da je više zvonilo Robiju.
(06-14-2018, 10:33 AM)fijesta Wrote:
(06-14-2018, 09:45 AM)crazykure1911 Wrote: I zanimljivo mi je da je za Peraka Romero dobio po novim pravilima gdje se najviše računa šteta.

Nije jedini koji tako razmišlja. Kako sam čuo knockdown se može računati kao 10:8. Ali da to zavisi od uvjerenja sudaca.

A to pitanje štete je baš čudno u tom meču. Vizuelno izgleda kako je Rmero bio taj koji je pretrpio najviše štete. Ali realno mislim da je više zvonilo Robiju.

ne bih rekao da se gleda ta vizualna šteta nego šteta od udarca  koji te baci na dupe  gdje budeš u nokdaunu,jer  ovo izgled to nije nikakvo mjerilo.
<t>Si vis pacem para bellum</t>

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)