Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Heavyweight World Grand Prix 2018.
(01-28-2019, 12:15 PM)MMACroatia Wrote:
(01-28-2019, 07:56 AM)crazykure1911 Wrote:
(01-27-2019, 10:35 PM)lukix Wrote: Kako je Fedor lagano pao nevjerovatno. I onda se nađe ekipa koja veli da bi Fedor imao šanse sa današnjim Mirkecom...ufff, to bi isto brzo završilo.

Ja isto vjerujem da bi ga mirko uspio izbatinati, i o da bi ga izbatinao da nihe bilo onoliko zaustavljen meč radi krvarenja jer je bio tad Fedor uzdrman. Fedor mirka jedino može dobiti ako ga odvede u parter  ili mirko krene u otvorenu razmjenu.
Kojeg krvarenja?Ono malo nes?Pa nije litru izgubio ko Bigfoot sa Cainom da je bio nesto gadnl uzdrman.
Njihova borba je bila dugo na nogama i Fedor je imao sve spremno za Mirka.
Sada i pred vise godina unazad Mirko bi ga dobio ali tada u svom primeu(obojice) Fedor je bio bolji.

Pa koga boli kurac koliko je bilo krvarenja dok je bio uzdrman meč je prekinut i njemu se pomoć ukazivala. Ne kažem da bi ga mirko 100 posto dobio ali u pridu kad je bilo krvi sudac prekine pomoć i ako i dalje šiklja gubiš. Fedor je bio kompletniji i iskusniji ali ne u stojci
<t>Si vis pacem para bellum</t>
To ok i mene su smetali ti prekidi tamo zbog malo krvi,ako nisi baš full krvav prek cijelog lica i očiju treba nastaviti.
Ali nije on bio uzdrman tada jer je već rušio Mirka i imao sigurau top kontrolu.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
"Udario me koji put svojim širokim krošeom, ali me nije uzdrmao.
U prvoj rundi uzdrmao sam ga direktima, pretrpio je nokaut na nogama. I umjesto da ga idem srušiti boksačkim naletom, potegnuo sam high-kick i poskliznuo se. Povuklo me, htio sam borbu atraktivno završiti", pričao je nakon tijesnog poraza Mirko.

I ja se isto nesjećam nekog prekida na nogama ili slično ... možda je bilo!
Nije bilo na nogama prekida da,tek kad su već završili na podu onda je bilo i vratili su ih na sredinu kao uobičajna praksa kod Pridea.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)