•  Previous
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hipotetski mečevi
Ne cilja GSP slucajno na Khabib/Conor. Bez nekakvih iznenadjenja bi dobio oba borca u svom prajmu. A i danas su sanse na njegovoj strani. Irski disident cak ima vece sanse da ga uzdrma i zavrsi. Manje su sanse da Khabib izdominira u parteru GSP-a.
(08-06-2018, 03:11 PM)lukix Wrote:
(08-06-2018, 01:15 PM)MMACroatia Wrote: Za mene #2
A vjerojatno ti je Fedor ili Jones na prvom mjestu?
Ja iskreno nezz kako netko može biti iznad GSP-a rezultatski (može Jones, ali on će uvijek imati * uz svoje ime...Fedor je tu negdje, ali rezultatski mislim ni blizu GSP-u). Rekoh davno da se te rasprave ne mogu još voditi jer MMA je mlad sport i još je dosta GOAT boraca aktivno, a i kad ne budu opet će to biti subjektivna polemika, ali popis GSP-ovih rekorda je iznad svih...
20 pobjeda u UFC-u, samo dva poraza u karijeri (oba osvetio), dugogodišnje vladanje welterom, pojas u srednjoj, nije ukaljao ime PED sranjima...pa di ćeš više? :p

A kad smo već kod GSP-a i hipotetskih tema, što mislite kako bi borba GSP vs Khabib/Conor završila?

Fedor to sam uvijek govorio,Jones treći zasad
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Jedan hipotecki meč koji mi se mota po glavi odavno: DJ vs. Edgar (u bantamu).
Vjerujem da Edgar može skinuti za bantam...o tome se odavno priča i žao mi je što se odmah nije okušao nakon drugog poraza od Alda (jer sad je već u godinama).
Vjerujete li (da se danas susretnu) da DJ ima ikakve šanse, ili bi ipak veličina Edgara bila prevelika da DJ talentom pobijedi?
Gunnar Nelson vs Khabib Nurmagomedov
Let's hear it
Malo citam o tome kakav bi Woodley bio u srednjoj,pa ako bi gledao na top 10 srednje mislim da bi bio na kojih 50-50 skoru.
Gasteluma je vec dobio ali tijesno,Roko je borba koja lako moze na obje strane,Weidman i Jacare bi ga vjv dobili,Robber ga moze odradit kao Rory ali moze ga i ovaj uhvatit al blaga prednost Robberu,Costa bi bio favorit po meni.Mec sa Romerom je jedan od najeksplozivnijih u UFC-u uopce koji bi zavrsio teskim porazom Wooda,ali jebena borba svakako.Ostale pobjeđuje.

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13(current)