Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JDS-Ngannou
Vidim da nitko ne otvara pa moram ja, jasno je ko dan što UFC pokušava napravit, nadam se da će im Junior poremetiti planove makar imam svoje sumnje u to, u velikom je padu, zadnju pravu borbu je imao još protiv Hunta prije 4 godine, bojim se da mu se dogodila ista stvar kao i Mirku krajem 2000-ih, previše štete je podnio, zna da je više puta bio u nesvjesti pa ne baca kombinacije, bori se super konzervativno i teško on može dobit bilo koga iz top 5, ja naravno navijam za njega, ali imam male nade da će dobit, jedina nada mi je Reemova izjava da JDS dobija..
Volim JDS-a i jedno je divno ljudsko biće, pravi sportaš unutar i van ringa. Često navijam za njega, ali iskreno b volio da ga Ngannou pomete. Stvarno mi je dosta više istih lica pogotovo u teškoj. JDS pobjedom samo dobiva i učvršćuje svoju gatekeeper poziciju i ništa više, nemam ga namjeru ponovno gledati u title fightu nebitno tko je prvak. Dosta je više. Ngannou bi se pobjedom dokazao i zaslužio napad na titulu.
Sve jasno, i ja bi bio za Francisa da su u pitanju neke normalne okolnosti, al ovako da stave JDSa unutra odma nakon brutalnog poraza od Stipe, malo podmuklo, meni malo preočito grade put do borbe za naslov, ok, prve 2 borbe u UFCu su mu bile potpuno legitimne, bez biranja protivnika, al onda kad su skuzili da bi nešto moglo bit krenuli su kalkulirat, prvo Mihajlović, nećemo o tome, niti je teškaš, niti je UFC kalibar, onda Hamilton, tu su mu već i promjenili frizuru ako se ne varam, i dali su mu najlakšeg mogućeg top 20 protivnika, ok, pobjeda je bila impresivna, nakon toga Arlovski, opet najlakši mogući "top 10" protivnik, totalno istrošen i dali mu ga na pladanj, i sad JDS, friški nakon nokauta i spreman za još jedan..
Slažem se sa Lesnarom,ja bi da Junior dobije da ne potone skroz do kraja.Ngannou će sa napretkom već doći na svoje sa vremenom nigdje mu title shot neće pobjeći.Junior je puno bolji borac i može ovo uzet samo da bude pametan u stojci.Povremeno iskoristit svoj dobar double leg koji bi možda i prošao jer bi bio čisti faktor iznenađenja i ko zna.Ali da Ngannou ima dobre šanse za nokaut svakako.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Meni je samo da se UFC malo spusti na zemlju, i da vidimo koju nijansu crvene bi poprimila Danina glava..
<QUOTE author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="1393" time="1502135925" user_id="100">
LesnarGetsKOdUFC2015 post_id=1393 time=1502135925 user_id=100 Wrote:Sve jasno, i ja bi bio za Francisa da su u pitanju neke normalne okolnosti, al ovako da stave JDSa unutra odma nakon brutalnog poraza od Stipe, malo podmuklo, meni malo preočito grade put do borbe za naslov, ok, prve 2 borbe u UFCu su mu bile potpuno legitimne, bez biranja protivnika, al onda kad su skuzili da bi nešto moglo bit krenuli su kalkulirat, prvo Mihajlović, nećemo o tome, niti je teškaš, niti je UFC kalibar, onda Hamilton, tu su mu već i promjenili frizuru ako se ne varam, i dali su mu najlakšeg mogućeg top 20 protivnika, ok, pobjeda je bila impresivna, nakon toga Arlovski, opet najlakši mogući "top 10" protivnik, totalno istrošen i dali mu ga na pladanj, i sad JDS, friški nakon nokauta i spreman za još jedan..

Zasto se cudis??? Ako su jednog Chada Mendesa onako gurali na titulu koji realno nema sanse da je bio zanimljiv ljudima kao Frensis onda stvarno nema razloga za cudjenje.
#AndStill
<QUOTE author="TNB" post_id="1398" time="1502180259" user_id="114">
TNB post_id=1398 time=1502180259 user_id=114 Wrote:Zasto se cudis??? Ako su jednog Chada Mendesa onako gurali na titulu koji realno nema sanse da je bio zanimljiv ljudima kao Frensis onda stvarno nema razloga za cudjenje.

Zašto Mendes nije bio zanimljiv?Niz nokauta,prvi koji je završio Guidu i dao Aldu jeben meč na kraju krajeva.Od prve borbe sa Aldom pa do druge je pokazao očit napredak zbog čega je revanš sa Aldom bila tako dobra borba.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
<QUOTE author="MMACroatia" post_id="1401" time="1502188632" user_id="97">
MMACroatia post_id=1401 time=1502188632 user_id=97 Wrote:<QUOTE author="TNB" post_id="1398" time="1502180259" user_id="114">
TNB post_id=1398 time=1502180259 user_id=114 Wrote:Zasto se cudis??? Ako su jednog Chada Mendesa onako gurali na titulu koji realno nema sanse da je bio zanimljiv ljudima kao Frensis onda stvarno nema razloga za cudjenje.

Zašto Mendes nije bio zanimljiv?Niz nokauta,prvi koji je završio Guidu i dao Aldu jeben meč na kraju krajeva.Od prve borbe sa Aldom pa do druge je pokazao očit napredak zbog čega je revanš sa Aldom bila tako dobra borba.

Pa pogledaj mu imena protivnika do drugog meca sa Aldom gotovo da nema pravog imena koliko je guran i zeljen za sampiona i kad su videli da nema nista od njega krenuli su mu davati i ozbiljne borce pa naredjao poraze a realno ne moze se on porediti s Frensisom barem sto se tice popularnosti kod ljudi, svi zele takvu mrcinu od 2 metra skoro misicavu sirovinu to realno interesuje ljude ne neki midzeti, svi se dive takvom liku a ne Mendesu i ostlaima.
#AndStill
@TNB - Nitko se ne čudi, upravo suprotno, ja sam još prije godinu dana najavljivao da će ga gurat do pojasa linijom manjeg otpora, evo dali su mu Arlovskog za kojeg su 100 puta u uvodu naglasili da je bivši prvak, a sad će i JDSa uzdizat do neba samo da se pobjeda na kraju čini veća, to je biznis, ali sve jedno bi trebalo bit malo ljudskosti u svemu tome, i ovo što su napravili Junioru nije ok, nije da ga žalim, vjerojatno je on sam inzistirao na ovoj borbi, ali UFC nije smio pustit ovu borbu..
I da ne zaboravim napisat da su izašle i kvote jučer, 1.3 na Ngannoua, 3.5 na JDSa, neka stotka ide na Juniora s moje strane, ne mislim da je favorit al ovo je ipak podcijenjivanje..

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)