Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jadni DC
Stvarno jadni, vracen mu je pojas i prvak je ali ce sad biti jos omrazeniji prvak glupim amerima.
#AndStill
Dana se ne zna ponašati
Nije više toliko omražen,ni blizu poslje ovog cirkusa sa Jonesom.
Iako i dalje ima raznih sadista koji obožavaju njegovu zadnju borbu i sve oko tog.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Quote:
MMACroatia Wrote:Nije više toliko omražen,ni blizu poslje ovog cirkusa sa Jonesom.
Iako i dalje ima raznih sadista koji obožavaju njegovu zadnju borbu i sve oko tog.

U svijetu možda ne, al kad čitam naše balkanske stručnjake na faceu sere mi se da izvineš. Uvreda do uvrede i pravdanje na račun Jonesa. Mislim, da se razumijemo, bio sam Jonesov fan i srao sam po DC-u kad je spominjao steroide i pravdao se sa njima kao uzrokom poraza, al kad je Jones pao nije mi palo napamet više ga podržat. Čovjek ne zaslužuje ni trunku respekta više.
Quote:
lukix Wrote:
Quote:
MMACroatia Wrote:Nije više toliko omražen,ni blizu poslje ovog cirkusa sa Jonesom.

U svijetu možda ne, al kad čitam naše balkanske stručnjake na faceu sere mi se da izvineš. Uvreda do uvrede i pravdanje na račun Jonesa. Mislim, da se razumijemo, bio sam Jonesov fan i srao sam po DC-u kad je spominjao steroide i pravdao se sa njima kao uzrokom poraza, al kad je Jones pao nije mi palo napamet više ga podržat. Čovjek ne zaslužuje ni trunku respekta više.

A dobro da te naše debile nisam ni uzeo u obzir jer znam da se tu ništa neće promjenit.Sve zatucano čast izuzecima.
Kako neko moze citati komentare na balkanskim stranicama????? Mene glava zaboli posle 3,4 komenta.
#AndStill
Quote:
TNB Wrote:Kako neko moze citati komentare na balkanskim stranicama????? Mene glava zaboli posle 3,4 komenta.
Meni rasprava sa debilima dođe kao odmor Big Grin
Ja poludim na te komentare odavde,točno bi ih zatvorio u tamnicu čega sve ima za drugo i nisu.
Quote:
MMACroatia Wrote:Ja poludim na te komentare odavde,točno bi ih zatvorio u tamnicu čega sve ima za drugo i nisu.
Ma poludim i ja, al ne mogu se suzdržat ne komentirat pa uđem u raspravu sa debilima...veći ja debil nego oni Tongue

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)