Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joanna vs. Rose (UFC 217)
[Image: joanna-jedrzejczyk-ufc-211-ceremonial-weigh-ins.jpg]

[Image: rose-namajunas-ufc-195-qa-2.jpg]

Joanna uvijek uz najveće zvijezde(Ronda, Conor, GSP) 

volio bih da Rose pobjedi pa rematch  Smile

Bisping i Joanna na istom cardu. Bit će trashanja  8-)
A dobro, borba se mora dogodit makar je čisti mismatch, al to se dogodi kad netko očisti kategoriju..
Ipak MSG znači.Pa šta oni misle 5 title fightova stavit haha? Uglavnom dajem Rose minimalne šanse. Možda da je uhvati u neki sub, ali Joanna ima da je prebije kao mačku Tongue
dobro je što Rose trenira sa Shevchenko + ima cardio, odličan ground game. Moguće da je submita
istina Smile
Mislim da je ovde glupo pricati o nekakvom iznenadjenju, 10% sansi za Rose i to joj je mnogo.
#AndStill
TNB Wrote:Mislim da je ovde glupo pricati o nekakvom iznenadjenju, 10% sansi za Rose i to joj je mnogo.

najrealniji komentar do sad x) ovo ce biti kao DJ - Borg.
Crossbones Wrote:
TNB Wrote:Mislim da je ovde glupo pricati o nekakvom iznenadjenju, 10% sansi za Rose i to joj je mnogo.

Samo se trudim uvek biti realan, i stvarno ne vidim kako je Rose moze dobiti? Hoce je srusiti? NE Hoce je u stojci dobiti? NE
#AndStill
TNB Wrote:
Crossbones Wrote:

Samo se trudim uvek biti realan, i stvarno ne vidim kako je Rose moze dobiti? Hoce je srusiti? NE Hoce je u stojci dobiti? NE

cak i da je srusi nije JJ losa na podu da ne moze da se brani. ima ona vestine da se odbrani a i borila se i sa boljim greplerkama...
Ima šanse ko ja protiv carskog na roštilju..

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)