Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Joanna vs. Rose (UFC 217)
šanse su joj minimalne(20%), a opet s 25 godina se 2x bori za ufcov pojas. Mislim da to još nikome nije uspjelo
hitman_4 Wrote:šanse su joj minimalne(20%), a opet s 25 godina se 2x bori za ufcov pojas. Mislim da to još nikome nije uspjelo

20%? al si je castio...x)
Zasluzuje da joj obje ruke polomi na tri mjesta hihihi.
Kmeee kmeee
<t></t>
Crossbones Wrote:
hitman_4 Wrote:šanse su joj minimalne(20%), a opet s 25 godina se 2x bori za ufcov pojas. Mislim da to još nikome nije uspjelo

Rose iako mlada ima iskustvo borbe na 5 rundi, vjerujem da ima bolji cardio od Joanne, ground game neusporedivo bolji i opasniji. Dovoljno za 20%

Joanna se kurci sa velikim izjavama, glumata Rondu,..
hitman_4 Wrote:
Crossbones Wrote:

Rose iako mlada ima iskustvo borbe na 5 rundi, vjerujem da ima bolji cardio od Joanne, ground game neusporedivo bolji i opasniji. Dovoljno za 20%

nisam siguran za kardio ali oko ostalog se slazem. dobra je na zemlji ali nije najbolja greplerka sa kojom se joanna srela. videcemo. mislim da ce joanna daje izdominira...
hitman_4 Wrote:
Crossbones Wrote:

Joanna je takva od početka karijere, puca od samopouzdanja i ponekad se čini prearogantna, ali ima potpuno pravo na to s obzirom da je kompletna borkinja i dominira sve protivnice.
[Image: DNKcnb3VQAE31Zz.jpg:large]
poster za najvećeg Joanninog fana lukixa  Smile
[Image: OXXmqi0.gif]
Ne volim ovu Rose nimalo,želim uvjerljivu pobjedu Joanne.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)