Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KSW 43
KSW 43 – Rezultati vaganja

Roberto Soldić (76.9kg) vs. Dricus du Plessis (76.7kg)
Damian Janikowski (84.2kg) vs. Yannick Bahati (84.2kg)
Michał Andryszak (113.4kg) vs. Phil De Fries (120kg)
Artur Sowinski (*67.6kg) vs. Salahdine Parnansse (66.3kg)
David Zawada (77.3kg) vs. Michał Michalski (77.4kg)
Lukasz Chlewicki (70.7kg) vs. Norman Parke (**72.2kg)
Kamil Selwa (61.5kg) vs. Antun Racić (61.6kg)
Maciej Kazieczko (70.8kg) vs. Maciej Kaliciński (70.7kg)
Kako ovom Bahatiju odgovara prezime, haha... A kako će ga Janikowski složiti...

7o4eqGsPvQs
bit će ovo jeben event,vidim da je ovaj janikowski ima samo dvije borbe ali obe pobjede nokautom i da je olimpijski hrvač
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Jel ima jos nekoga ko nema RTL i mora da se snalazi po linkovima???? Ako ima nek baci neki link ja slabo sta nalazim.
#AndStill
šteta dobro je krenuo u prvoj,i u drugoj baš naletio na kontru.Preširoko baca udarce ali ima on dosta za napredak još.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Toliko mi zao momka kao da sam ja izgubio pojas a ne on.
#AndStill
Škola jbg... Dricus prepamento odradio... Robo tri puta isto napao, fejkao desnu i onda široki lijevi kroše... Četvrti put ga je ovaj našao
Soldić treba ozbiljno poradit na kretanju. Bio je prestatičan. Uz to svaki jebeni low kick je primio bez ikakve obrane. Sreća su mu tek 23 god pa uspije sve to pokrpati.
Roberto povratio titulu od Drkusa na KSW 45! Solidno se borio smireno i na kontru!
(10-06-2018, 07:45 PM)fijesta Wrote: Roberto povratio titulu od Drkusa na KSW 45! Solidno se borio smireno i na kontru!

Mislim da je solidno malo skromno za njegov preformans sinoc, lik je totalno unistio Drikusa i cisto uzeo obe runde pre nego ga zavrsio u trecoj, smireno i pametno je odradio mec sto ce mu svakako dosta znaciti u vecim organizacijama, sigurno da tamo ne moze srljati kao u prvom mecu protiv Drikusa.

PS. Bio je za broj manji u ovom mecu u odnosu na prosli protiv Drikusa, verovatno ovo znaci da je tacno ono sto je pricao kod Petraka u podcastu.
#AndStill

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)