• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koji UFC prvak će imati najteži posao u 2019. godini?
Kao što i sam naslov veli zanima me koji će prvak po vama imati najteži posao obrane svog pojasa u 2019.?
Za mene je to uvjerljivo Whittaker. Čeka ga Gastelum idući mjesec, a nakon toga na vidiku su Adesanya, Costa i eventualno Romero.
Slični stvar mislim i za Rose. Ispred sebe ima zeznutu Andrade, a ako položi taj ispit vrlo vjerojatno ima Suarez koja je svakom borbom bolja i bolja.

Za ostale prvake ne znam što bi reko.  Khabib će imati posla u lakoj (poglavito mislim na Tonya), Tyron u welteru, TJ u bantamu, ali sve su to mečevi u kojima su oni favoriti.

Najlakši posao će po meni imati Jones i Valentina.
Za mene su to sigurno Whittaker i Wood. Whittaker ima ispred sebe prasca Gasteluma kojeg ocekujem da ce pobediti by UD 4-1 ili 3-2, e onda stvari postaju mnogo teze za njega zato sto idu momci koji mu stilski i nisu bas najbolji, visi borci kojima je stand up bolja strana, zatim sledi Adesanya i to ce biti 50/50 mec, ali i tu ocekujem jos jednu odbranu titule, na istom eventu predvidjam i tezak nokaut poraz Romera od Coste, tako da mu eventualno krajem ove ili pocetkom sledece sledi jos jedan tezak ispit.
Wood ce svakako imati mnogo tezu godinu od prosle, slede mu borci koji mu ni malo nece odgovarati stilski, a pogotovo Colby, Usman je dobar well-rounded borac ali sumnjam da on moze postati sampion preko Tyrona, stvarno ne vidim taktiku kojom on moze pobediti Wooda, isto tako ocekujem takticku i dosadnu borbu, a zatim mu sledi Colby koji bi svojim stilom i kvalitetama po meni najopasniji borac za Tyrona u welteru, po meni za pobediti Tyrona treba ga naterati da radi, a to sigurno da moze Colby, dosta hrvanja u prve dve rudne dok ukiseli ovom ruke, a obzirom da ima mnogo bolji kardio ocekujem totalno preuzimanje u zadnje 3 runde i pad Tyrona. 

Quote:Slični stvar mislim i za Rose. Ispred sebe ima zeznutu Andrade, a ako položi taj ispit vrlo vjerojatno ima Suarez koja je svakom borbom bolja i bolja.
Ma Rouz gubi titulu protiv Andrade, tako da nece imati teske odbrane ove godine.

Najlaksi posao ce imati Valentina, a realno i Jonesa cekaju Smith i Jan, tek u 2020 godini mozemo videti Jonesa u velikim problemima, tek kad Reyes i Rakic budu bili spremni.
#AndStill
Khabib će imati max. 1 obranu ove godine i to će vjerovatno biti rematch sa Conorom. Fergusonu će opet obećati interim pojas, ugl. totalno će sjb tu kategoriju xD. Cormiera čeka teška godina ukoliko ne dobije money fight sa Lesnarom. Znači Miocic, Jones i u najboljem slučaju Ngannou, a čovjek je već u godinama. Tyronu je Usman najteža moguća borba ove godine. Rose ima šanse protiv Andrade jer je borba na 5 rundi, al da isto je čekaju teške protivnice
Rose definitivno ima najtezu godinu jer postoji sansa da ju Andrade ili Suarez totalno izjedu..
Onda mislim da je Woodley na redu posto i on polako ulazi u godine dok su Usman I Covington u svom prime-u ali mislim da ce ih Woodley obojicu dobit.
I onda dolazi Whittaker, sreca sto je mlad jos inace bi oni ratovi sa Romerom oduzeli mnogo od njega,Adesanya je po meni njegov naj opasniji protivnik
po meni ima tyron,što se tiče rose ona je izdominirala joanu koja je andrade azvalila lako ne vidim zašto bi tu rose onda trebala imati veći poteškoća .Znam ja daje andrade punobolja nego prije ali opet smatram daje rose favorit.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
(01-12-2019, 11:49 AM)lukix Wrote: Kao što i sam naslov veli zanima me koji će prvak po vama imati najteži posao obrane svog pojasa u 2019.?
Za mene je to uvjerljivo Whittaker. Čeka ga Gastelum idući mjesec, a nakon toga na vidiku su Adesanya, Costa i eventualno Romero.
Slični stvar mislim i za Rose. Ispred sebe ima zeznutu Andrade, a ako položi taj ispit vrlo vjerojatno ima Suarez koja je svakom borbom bolja i bolja.

Za ostale prvake ne znam što bi reko.  Khabib će imati posla u lakoj (poglavito mislim na Tonya), Tyron u welteru, TJ u bantamu, ali sve su to mečevi u kojima su oni favoriti.

Najlakši posao će po meni imati Jones i Valentina.

Tebi je čečen favorit protiv Fergusona? To Fergi dobija.
(01-12-2019, 10:48 PM)mapas Wrote: Tebi je čečen favorit protiv Fergusona? To Fergi dobija.

A kak ce ga to dobit Ferguson?
(01-12-2019, 11:26 PM)Lubenjara321 Wrote:
(01-12-2019, 10:48 PM)mapas Wrote: Tebi je čečen favorit protiv Fergusona? To Fergi dobija.

Ovaj je posebna vrsta životinje, Khabib ga KO ne može, a i na pod sa njim mu nije baš pametno crni pojas bjj, osim toga ovaj vrši non stop pritisak to je nešto sa čim se čečen nikad nije susreo, da ne pričamo o kardio koji je na Fergusonovoj strani.
(01-13-2019, 12:02 AM)mapas Wrote:
(01-12-2019, 11:26 PM)Lubenjara321 Wrote:

Ovaj je posebna vrsta životinje, Khabib ga KO ne može, a i na pod sa njim mu nije baš pametno crni pojas bjj, osim toga ovaj vrši non stop pritisak to je nešto sa čim se čečen nikad nije susreo, da ne pričamo o kardio koji je na Fergusonovoj strani.

Cardio ce u tom fajtu vjerojatno i presudit, Ferguson ga ima al i Khabib takodjer, protiv Conora izmedju rundi nije sjedao nit pio vodu ak se dobro sjecam
Fergusonov bjj je precijenjen
Loše mu je ako se misli uzdat previše u parter di je on na leđima

I nije Čečen nego Dagestanac,po 1000. put..
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next