•  Previous
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laka kategorija (nove borbe)
(08-13-2018, 07:23 AM)TNB Wrote: vec mi je muka od cele ove sarade za debile koju UFC i Conor prave.

Mislim da 90 % fanova MMA više iščekuje šaradu oko meča nego sam meč. A070
Promocija mora napravit svoje, kome ne paše netreba gledat sve te turneje i prepucavanja, borba je na kraju krajeva jedina bitna stvar..
(08-12-2018, 09:53 PM)MMACroatia Wrote: Navodno Jordan Burroughs(Olimpijski i Svjetski prvak u slobodnom stilu hrvanja) došao kod Conora kao pomoć u kampu
Zanimljivo Big Grin
[Image: 2NtGfS6.png]
Conor ce jednostavno morati igrati kao Whitaker. Biti konstantno eksplozivan u defanzivi, spravlati, brzo se dizati i oslobađati. Ako samo na trenutak stane ili se prepusti doći će u tešku situaciju.
Ne znam za vas ali ovaj Khabib meni previse deluje utripovano da je on neki bog borbe kao i Ronda sto je bila, meni se cini da lako moze zavrsiti kao Ronda ako bude izgubio od Conora, kakvo je vase misljenje o tome?
#AndStill
Sumnjam da će tako bit,čvrst je on iako očito nema naviku gubiti niti zna taj pojam otkako je u MMA Big Grin
Koliko god bi volio da dođe na 30-0 jer to bi bio skor svih skorova,ipak bi još više volio da ga Conor dobije zbog svega oko njega.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24(current)