•  Previous
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laka kategorija (nove borbe)
Gaethje je i dalje potencijal ako odluči biti ozbiljan MMA borac a ne zajebavati se po oktagonu i primati udarce. Ivanov nikada i nije bio neki naročit potencijal možda super poznat što je dobio Fedora ... 

Mirko  A030

Može se reći da je Mirko propali "potencijal" samo tada je Pride bio tata za UFC a i došao je van svog primea povređen.
(10-27-2018, 12:53 AM)LesnarGetsKOdUFC2015 Wrote: Općenito ne volim generaliziranja, tu je svaki slučaj jako zaseban, ima milijun faktora u svemu tome, prvo je bila ogromna navala boraca iz Pridea, neki su bili "over the hill", neki se nisu uspjeli prilagodit, a neki su se uspjeli i nastavili jednako, iz Strikeforcea ih ima kolko hoćeš koji su uspjeli u UFCu, Wood i DC su prvaci, za Rockholda, Jacarea, Werduma.. se nemože reć da imaju loše UFC karijere, čak i ako se računa Gaethje, po meni nije razočarao u UFCu, nitko nije bio valjda tolko lud pa je mislio da će pomest sve u UFCu s tim stilom, razina protivnika se podigla i najnormalnija stvar da je završio nokautiran par puta, Askren je po meni dosta bolja verzija Maie, obojici je u stand upu cilj samo primit čim manje batina i preselit borbu na pod, jbg sad, kakve veze ima i ako ga neko nokautira u stand upu prije nego dođe do rušenja, ili ako neko ima tolko dobar TDD da ga totalno zaustavi u tom polju, bitno da postoji intriga i zanimanje, već sad je podigao dosta prašine a još nije ni potpisao..

Sve rečeno
Ali da ni ja nez kako se doslo do Askrena ovdje Big Grin
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Gaethje je doveden i radi drugih stvari, kod njega nije sve u pobjedama i porazima, kao što je Sonnen jedanput rekao da je za njega još uvijek neporažen, svaka njegova borba opravda očekivanja, predvodio je evente sva 4 puta ako se ne varam, lik 100% ispunjava ono radi čega je u UFCu i radi čega je odma bio tolko plaćen, daleko daleko od busta..
UFC 233 Islam Makhachev vs Francisco Trinaldo
Lee se mučio sa Trinaldom pa će bit ovo zanimljiv meč ali sam uvjeren u čistu pobjedu Islama
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Zajeban lik je taj Trinaldo, nemože nikom bit lagana šetnja, al ipak bi Islam morao dobit.
Cerrone najavio povratak u laku nakon subotnjeg nastupa.
https://www.instagram.com/p/BqJN51zg41d/...PpxkiDGV_Y
Baš sam i razmišljao o tom meču, dobra borba da za Conora da se vrati na pobjedničke staze..
UFC radi na meču Gaethje vs. Pettis.
Potencijalno odlična borba, ali nekako se bojim za Pettisa. :S Nakon onakve borbe protiv Fergusona, mogli su mu dati malo lakši match-up, a ne opet lika koji će mu radit konstantni pritisak i udarat ga ko majmuna.

Šta mislite o ovom potencijalnom match-upu Cowboya i Conora? Volio bi da uspiju to dogovoriti. Trenutno mi je to zanimljivije nego revanši s Nateom, Dustinom ili Khabibom. (god no, please no!) Čini se kao zabavna borba koja bi ljudima mogla vratiti vjeru u Conora ako pobjedi, a u slučaju pobjede Cowboya, čovjek postaje veća zvijezda i opet je pri samom vrhu divizije.

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32(current)

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)