Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mighty Mouse vs ?
UFC 215 je otkazan, a sa njim i sve Whiteove nade za DJ vs TJ. Postavlja se pitanje protiv koga i gdje će Mighty Mouse braniti svoj pojas prvaka? Puno se priča o Borgu (iako on po meni rezultatski nije još dobar za title shot, a i ima potencijala za pasti vagu haha), a što se eventa tiče jedina opcija ostaje Edmonton gdje ga mogu stavit kao co main Woodleyu (jer i on bi trebao "brzo" braniti taj pojas).
Šteta kaj nema borbe protiv TJa,vrh borba ali možda drugi put.Trebao je prihvatit meč jer u muhi je sve mrtvo.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
lukix Wrote:UFC 215 je otkazan, a sa njim i sve Whiteove nade za DJ vs TJ. Postavlja se pitanje protiv koga i gdje će Mighty Mouse braniti svoj pojas prvaka? Puno se priča o Borgu (iako on po meni rezultatski nije još dobar za title shot, a i ima potencijala za pasti vagu haha), a što se eventa tiče jedina opcija ostaje Edmonton gdje ga mogu stavit kao co main Woodleyu (jer i on bi trebao "brzo" braniti taj pojas).

dobro sam predvidio  Smile

ne isplati im se raditi ppv par dana prije Money Fighta. Vjerujem da ćemo gledati MM vs. Borg na Foxu
MMACroatia Wrote:Šteta kaj nema borbe protiv TJa,vrh borba ali možda drugi put.Trebao je prihvatit meč jer u muhi je sve mrtvo.
Meni je drago da nije prihvatio meč. Zašto bi udovoljavao govnaru Whiteu, a opet ne bi imao nikakvu veću zaradu od toga meča?
lukix Wrote:
MMACroatia Wrote:Šteta kaj nema borbe protiv TJa,vrh borba ali možda drugi put.Trebao je prihvatit meč jer u muhi je sve mrtvo.
Meni je drago da nije prihvatio meč. Zašto bi udovoljavao govnaru Whiteu, a opet ne bi imao nikakvu veću zaradu od toga meča?

To je borba koja bi njemu pomogla u svemu praktički ali je težak meč i riskantan pa je odbio.Želi osigurat rekord pa onda i to je razumljivo ali pored njegove povijesti i kritika to mu je sad kao šamar.
Već je on izrazio želju za napad na bantam pojas samo nam ostaje za vidjeti hoće li mu White udovoljiti nakon što obrani pojas još jedan put.
Ako bi išli po njegovom ne bi mogao odma dobit napad na pojas jer bi on to uskratio TJu,sam je rekao da ovome treba par borbi u muha pa onda.Želi lovu ali onako kako samo njemu paše.Da bar ode na dulje u bantam jer na 125 je odradio posao,u bantamu su ipak par razina više i uz to veći.Baš bi volio njega i TJa i protiv Garbrandta.
MMACroatia Wrote:Ako bi išli po njegovom ne bi mogao odma dobit napad na pojas jer bi on to uskratio TJu,sam je rekao da ovome treba par borbi u muha pa onda.Želi lovu ali onako kako samo njemu paše.Da bar ode na dulje u bantam jer na 125 je odradio posao,u bantamu su ipak par razina više i uz to veći.Baš bi volio njega i TJa i protiv Garbrandta.
Moglo bi jer TJ nije prvak, a on jest Big GrinUostalom zar zaista mislite da DJ ne bi prihvatio borbu sa TJ-om da su mu ponudili dobe pare i PPV poene? Naravno da bi, al budući se to nije desilo podržavam ga u ovome što je napravio.
DJ vs Ray Borg sve je izvesnije, video sam i neke izjave Dane Whitea danas.
#AndStill
TNB Wrote:DJ vs Ray Borg sve je izvesnije, video sam i neke izjave Dane Whitea danas.
Da. To će vjerojatno stavit na UFC 215, al valjo bi im još jedan title fight tamo. Taj main event ne bi usrećio sa nekim PPV brojkama.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)