Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miocic vs. Cormier (UFC 226)
Zamislite kakav će ovo card biti ako još ugovore Nunes vs. Cyborg i DJ vs. TJ? Big Grin
Evo već su izbacili kvote, Stipe očekivano favorit, 1.55-2.55, znači 5 od 8, otprilike pošteno..
<QUOTE author="lukix" post_id="7073" time="1517050061" user_id="94">
lukix post_id=7073 time=1517050061 user_id=94 Wrote:Zamislite kakav će ovo card biti ako još ugovore Nunes vs. Cyborg i DJ vs. TJ? Big Grin

DJ-TJ sigurno gledamo, Cyborg i Nunes teško. One su u planu za onaj brazilski ppv
<QUOTE author="hitman_4" post_id="7076" time="1517053274" user_id="102">
hitman_4 post_id=7076 time=1517053274 user_id=102 Wrote:<QUOTE author="lukix" post_id="7073" time="1517050061" user_id="94">
lukix post_id=7073 time=1517050061 user_id=94 Wrote:Zamislite kakav će ovo card biti ako još ugovore Nunes vs. Cyborg i DJ vs. TJ? Big Grin

DJ-TJ sigurno gledamo, Cyborg i Nunes teško. One su u planu za onaj brazilski ppv

Ja sam mislio da su Woodley i RDA planirani za taj event. Znam da je Cyborg rekla kako bi se željela boriti na UFC 226.
jesu, skup sa Cyborg-Nunes
Miočiću treba stvarno kapu skinuti što prihvaća svaki meč bez pogovora jer ovaj meč mu donosi veliki rizik. Realno samo pravi fanovi shvaćaju koliko je DC dobar, a casualci znaju samo srat i spominjat poraz od Jonesa. Međutim većina fanova su casualci i njima eventualna Stipina pobjeda neće biti fenomenalna već će pričati kako je dobio lika iz niže kategorije, a opet ako izgubi pričat će kako ga je pobijedio lik iz niže kategorije koji pritom ima 100 godina haha.
http://fightsite.hr/kolumne/sto-je-zapra...avi-nacin/
mogla bi nova kupiti prava za prijenos, Miocic je popularniji od Cro Copa
<QUOTE author="lukix" post_id="7070" time="1517048086" user_id="94">
lukix post_id=7070 time=1517048086 user_id=94 Wrote:DC je daleko opasniji protivnik nego Ngannou.

Nannou je tresno Stipu kako niko nije do sada pa ništa. Danijel je manji, udarci su mu slabiji i ruka ide ka gore. Nokauta neće biti 100 %. A Stipe sigurno udara jače od Ozdemira. Jedino da ga obara cijelo vrijeme i jaše kao protivnike do sada. Ni Couture nije mogao ništa Lesnaru bez obzira na kvalitet. To je taj omjer snaga.

Ako imaš ideju kako Danijel može ovo dobit reci?
Quote:Jedino da ga obara cijelo vrijeme i jaše kao protivnike do sada.

@fijesta - Eto sam si odgovorio na pitanje "kako DC ovo može pobijediti?"
DC ne udara jače od Ngannou niti mislim da može KO Miočića, ali za razliku od Ngannoua DC je kompletan borac. Za Ngannoua se "znalo" ako ne riješi Stipu u prvih 5 min da će kondicijski krepat i to se desilo na kraju. Stipe je kondicijski odličan, ali opet nije na DC-evoj razini. DC-eva šansa je da ovo odvuče u šampionske runde i provat izgrindat Stipu. Može li on to napraviti? Može. Hoće li to napraviti? Mislim da neće. Stipe je pokazao snagu u klinču sa Francisom, a DC nije uspio bacati ni poluteškaše (kao Gussa i Jonesa), ne vjerujem da će to napraviti niti Stipi (bar ne u prvim rundama). Ja vjerujem da će ta Stipina snaga da se odhrva DC-u u kombinaciji sa razornim udarcima biti pogubna za DC-a i da će to Stipe riješit nokautom u prve dvije runde.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)