• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muška bantam kategorija (nove borbe)
Evo na savjet našeg forumaša TNB-a otvorio sam ove teme o budućim dogovorenim dvobojima (naravno ne svaki dvoboj, ali kojeg "uhvatite" i mislite da je vrijedan spomena). Nema smisla da za svaki novi dvoboj u nekoj kategoriji otvaramo novu temu. Naravno, ako je riječ o nekom title fightu ili veoma zanimljivom top 10 dvoboju boraca/borkinja u nekoj kategoriji onda slobodno otvorite zasebnu temu da možemo dublje raspravljat o borbi.
Dodson protiv Moraesa dodan na UFC Norfolk.
J. Lineker vs M. Vera 28.10.
R. Assuncao vs M. Loppez 11.11.

Matchmaker koji je sastavio Assuncao vs Lopez je vjerojatno bio teško napušen haha Big GrinNezz koja logika u ovom meču; Raphael koji je top 5 i dolazi nakon pobjede protiv Moraesa ide na lika koji ima 2:1 u UFC-u. Tongue
Ja oko tog Assucaoa ne vidim ništa da je on top 5,neaktivan,nigdje ga nema i kojeg top borca je on dobio?Dillashawa pred više godina kaj je mogao i izgubit.Prije mi je Shogun top 5 u poluteškoj neg on ovdje.
Pa jebote ja nisam niti njegove fanove vidio,čak ni brazilce.Za njega samo valjda obitelj i prijatelji navijaju.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
MMACroatia Wrote:Ja oko tog Assucaoa ne vidim ništa da je on top 5,neaktivan,nigdje ga nema i kojeg top borca je on dobio?Dillashawa pred više godina kaj je mogao i izgubit.Prije mi je Shogun top 5 u poluteškoj neg on ovdje.
Pa jebote ja nisam niti njegove fanove vidio,čak ni brazilce.Za njega samo valjda obitelj i prijatelji navijaju.

A šta bi ti da nije rangiran? TongueČovjek ima 9-2 rezultat u UFC-u i nakon poraza od TJ-a ponovno je upisao dvije pobjede. I taj poraz je došao nakon pauze od skoro dvije godine...jedino je tad bio neaktivan, a ovo će mu biti 3. borba ove godine. Samo kažem da mi je nelogično da čovjeku daju lika koji je 2:1 u UFC-u...ali očito nije nitko drugi htio.
Nek ide u Bellator il neku džunglu iz Brazila,gubi vrijeme ovdje samo.Padded record kako bi rekli,tih 9-2 je otprilike 2-2 Big Grin
D. Cruz vs Jimmie Rivera dodani na UFC 219. Ovo je title eliminator Big GrinDrago mi je da Cruz ide ponovno u akciju. Nek pokaže da zaslužuje novi napad na titulu, a ne samo čekat.
To te ja pitam,bit će dobro ovo.A onda nazad po pojas.
MMACroatia Wrote:To te ja pitam,bit će dobro ovo.A onda nazad po pojas.
Šteta što nije na 5 rundi, al dobro i ovako. Drago mi je da se bori. Kad nije ozljeđen nema smisla da čeka na novi dvoboj.
<URL url="http://mmajunkie.com/2017/09/henry-cejudo-sergio-pettis-rebooked-ufc-218-detroit?utm_source=fb-CEJPET&utm_medium=social&utm_campaign=facebookc"><LINK_TEXT text="http://mmajunkie.com/2017/09/henry-ceju ... =facebookc">http://mmajunkie.com/2017/09/henry-cejudo-sergio-pettis-rebooked-ufc-218-detroit?utm_source=fb-CEJPET&utm_medium=social&utm_campaign=facebookc

Sergio Pettis vs Henry Cejudo zakazano za UFC 218!

Title eliminator.

Mislim da ako se Cejudo bude borio kao protiv Reis-a da ce pobediti.

EDIT: Već sam to napisao Big GrinFalio si temu haha, to je borba muha, a ne borba bantam kategorije :p

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next 

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)