•  Previous
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muška muha kategorija (nove borbe)
Izgleda da Cejudu nije ništa slomljeno, menadžer potvrdio kako će se boriti sa Pettisom na UFC 218.
Quote:
lukix Wrote:Izgleda da Cejudu nije ništa slomljeno, menadžer potvrdio kako će se boriti sa Pettisom na UFC 218.

ali skocio je sa balkona na drugom spratu zbog pozara u hotelu, znaci filmski...
Ray Borg vs Brandon Moreno 18.2.18.
Niste OVO naveli na forumu Smile
 Demetrious Johnson još se oporavlja od nedavne kirurške operacije ramena , izgleda će sljedeća njegova  borba biti  sa TJDillashawom
Benavidez se vraća nakon dugo vremena i oporavka od ozljede. UFC 225, protivnik Pettis mlađi.
Quote:
Quote:@MightyMouseUFC has a huge announcement!!!

Veoma zanimljivo, mozda je najava za mec protiv TJ-a.
#AndStill
Quote:
TNB Wrote:
Quote:
Quote:@MightyMouseUFC has a huge announcement!!!

Bumo vidjeli. Jedina velika vijest od strane DJ-a može biti ta Tongue
Quote:
lukix Wrote:
Quote:
TNB Wrote:
Quote:
Quote:@MightyMouseUFC has a huge announcement!!!

Ne znam za vas, ali meni bi mnogo bolje bilo kad bi se odrzala u bantamu i to za TJ-ov pojas a ne u muhi, tako ce mnogo vise pobeda znaciti DJ-u ovako ce uvek biti skidanje kilograma ga unistilo.
#AndStill
Quote:
TNB Wrote:
Quote:
lukix Wrote:
Quote:
TNB Wrote:Veoma zanimljivo, mozda je najava za mec protiv TJ-a.

Ne znam za vas, ali meni bi mnogo bolje bilo kad bi se odrzala u bantamu i to za TJ-ov pojas a ne u muhi, tako ce mnogo vise pobeda znaciti DJ-u ovako ce uvek biti skidanje kilograma ga unistilo.

Ma ovaj fight je čista smijurija. Naravno da će svaki pravi fan jedva čekat ovaj meč, ali smiješno je da se daje TJ-u prilika za dva pojasa, a jednom borcu koji ima 11 obrana naslova ne već ga tjeraju da se bori protiv nekoga iz više kategorije. On tom pobjedom dobiva vrlo malo (jer će se pričat o tome kako je TJ imao problema sa skidanjem kila, kako mu je to prva borba u muhi itd), a porazom gubi sve, doslovno sve. Najpoštenija situacija bi bila da su DJ-u dali priliku da uzme bantam titulu ili oba pojasa u igri pa tko pobijedi uzima sve, ali naravno, to je teško izvedivo i UFC na to ne bi nikada pristao.

•  Previous
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next 

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)