•  Previous
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muška muha kategorija (nove borbe)
(12-07-2018, 05:14 PM)TNB Wrote: Ben Nguyen je novi rankirani borac muha dizivije koji je dobio otkaz.  Mislim svima je jasno zasto Dana ne kaze kako se zatvara muha dizvizija, ipak Cejudo i TJ trebaju prodati neki PPV na tom UFC 233.
Nisu više na PPV eventu...
Borba Benavideza i Figueiredoa otkazana, a Benavidez službeno postao zamjena za meč Cejudo vs. Dillashaw. Znači UFC ipak sumnja u TJ-a. Koji su to šupci za ne povjerovat haha. Kad je DJ tražio zamjenu ili otkazivanje borbe u slučaju da TJ ne prođe vagu nisu htjeli...bilo je lakše pametovat o tome kako se boji meča sa bantam prvakom...
Prvi veći intervju MM-a nakon odlaska iz UFC-a. Drago mi je da čovjek uživa i da je zadovoljan novom organizacijom. 
već zaboravljeni GOAT
Samo kaj nije GOAT,osim u muha kategoriji.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
(01-29-2019, 03:23 PM)hitman_4 Wrote: već zaboravljeni GOAT
Ne znam po čemu si to zaključio (da je zaboravljen)? Najbolja stvar koja mu se desila je tijesni poraz i potpis za drugu promociju. 

Quote:Samo kaj nije GOAT,osim u muha kategoriji.
Nekome možda jest. 
Uz to tek su mu 32 godine, može on još štošta ostvariti u karijeri (iako sada nije više član najelitnije promocije).
UFC više voli one sa zlatnim medaljama ... A052
Jedine smislene rasprave za GOAT-a se mogu voditi oko Fedora,GSP-a i Jonesa.Iza njih moze ic DJ i par drugih ali od ove trojke ne vidim boljeg kandidata za GOAT-a.

I Cormier kako sam njega zaboravio
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Meni je DJ odmah nakon GSP-a. Onda vjerojatno Fedor...
Jones mi je posebna ljestvica jer ne mogu osobu koja je par puta pala na doping smatrati najvećim...
Ako zanemarim doping onda je Jones bez dvojbe broj jedan...to je valjda svakome tako.
(01-29-2019, 09:42 PM)lukix Wrote: Meni je DJ odmah nakon GSP-a. Onda vjerojatno Fedor...
Jones mi je posebna ljestvica jer ne mogu osobu koja je par puta pala na doping smatrati najvećim...
Ako zanemarim doping onda je Jones bez dvojbe broj jedan...to je valjda svakome tako.

Sav taj doping je super sjajan i sve najbolje, ali Jonesovi rezultati su plod ciste genijalnosti i talenta, mislim gde imas steroid koji ti moze pomoci za ono sto on sve ima?? Pa covek ima toliko fajtova i toliko odbrana titule a nikad u zivotu nije bio uzdrman, jedino mu naspricani Belfortu uhvatio sub, a i tu je pokazao kakav je karakter i nije odustao, mislim covek je nadhrvao lika s medaljom na OI, pobedjivao likove u njihovim najboljim segmentima, lik bukvalno moze da uradi u oktagonu sta zazeli i nikad da se nadje u losoj poziciji. Ako nadjes steroid koji moze to sve da napravi svaka cast.
#AndStill

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • Next 

Forum Jump:

Users browsing this thread: