Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muška muha kategorija (nove borbe)
Sad je i zvanicno, UFC zakazao DJ vs Cejudo 2 na UFC 227.

Ako DJ opet pobedi Cejuda mislim da se moze reci preso je 'igricu' pod imenom muha kategorija, posle moze da ostane samo radi poboljsavanja sopstvenog rekorda.
"Formiga" protiv Pettisa mlađeg na UFC 229. Ovdje bi lako mogao izaći novi izazivač. Tu je još i Ortiz te pobjednik meča Moraga i Figueiredo...ostalo je još izazivača za DJ-a (ako pobijedi za vikend) Tongue
Benavidez vs. Borg također na UFC 229 eventu (iako UFC još to treba službeno potvrdit).
Borg i Benavidez pomaknuti mjesec dana kasnije na Edgarov event...
(06-10-2018, 03:26 PM)TNB Wrote: Sad je i zvanicno, UFC zakazao DJ vs Cejudo 2 na UFC 227.

Ako DJ opet pobedi Cejuda mislim da se moze reci preso je 'igricu' pod imenom muha kategorija, posle moze da ostane samo radi poboljsavanja sopstvenog rekorda.

DJ je davno odradio sve u muhi. UFC-u vise odgovara zlatni olimpijac kao samion kategorije. Najvjerovatnije sledeci mec DJ-a big paycheck i odlazak u Oblivion sa borbom jednom godisnje. Samo ce graditi nova imena.
DJ je potvrdio kako mu je noga u redu, nema lomova. Sad treba provjeriti koljeno. Ako bude LCL kako je rekao čeka ga malo duža pauza.
(08-10-2018, 08:33 AM)lukix Wrote: DJ je potvrdio kako mu je noga u redu, nema lomova. Sad treba provjeriti koljeno. Ako bude LCL kako je rekao čeka ga malo duža pauza.

Cejudo vec najavio da UFC-ova muha divizija treba nove price a ne njega i DJ-a.
#AndStill
(08-11-2018, 09:10 PM)TNB Wrote: Cejudo vec najavio da UFC-ova muha divizija treba nove price a ne njega i DJ-a.

Dobar meč,ima svojih čari ali Cruz vs TJ je ipak iznad svih borbi trenutno u muha/bantam koje bi vidio.
Drago mi je za Cejuda da je prvak,taman ravno 10 godina poslije Olimpijskog zlata i to protiv DJ-a još.Za njega jedino kaj ima smisla je revanš sa istim ili ta borba protiv TJ-a ako ne stave Cruza.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)