Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muška muha kategorija (nove borbe)
[Image: 45699857_10156946488499479_7010834207144...e=5C42BC74]
Kakva ljepotica od borbe.

Vidise da ima petlju , nije neki mis .. A045 (2)
Zanimljivo s obzirom da pričaju o ukidanju muhe. Ova borba nema nikakvog smisla u muha kategoriji. Ja razumijem da UFC očekuje da TJ pobijedi i onda da ga okrune kao dvostrukog prvaka i zatvore muhu u stilu, ali što ako Cejudo pobijedi??? Onda slobodno ima pravo tražiti instant napad na bantam pojas, a to bi blokiralo cijelu bantam kategoriju.
Zasto te brine ovo zadnje kaj si napisao,otkad UFC ispunjava svaku zelju boraca Big Grin ?
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
(11-09-2018, 10:30 AM)MMACroatia Wrote: Zasto te brine ovo zadnje kaj si napisao,otkad UFC ispunjava svaku zelju boraca Big Grin ?
Ma ne brine me, ali smiješno...kao prvak si kategorije iznad, a pobijedi te lik ispod. Uostalom ako zaista uklone muhu, a Cejudo bude pobjednik, prelaskom u bantam bio bi automacki izazivač broj 1.
Ja bi ga bas volio sa Cruzom vidit
Puno ih sad prica kako je ova borba potvrda da je DJ izbjegavao TJa kad su ovo ovako brzo dogovorili i kako je Cejudo prihvatio da se ovaj spusti za razliku od DJa
Makes sense
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
(11-09-2018, 01:51 PM)MMACroatia Wrote: Ja bi ga bas volio sa Cruzom vidit
Puno ih sad prica kako je ova borba potvrda da je DJ izbjegavao TJa kad su ovo ovako brzo dogovorili i kako je Cejudo prihvatio da se ovaj spusti za razliku od DJa
Makes sense
Cejudo je jednostavno morao prihvatiti ovu borbu u muhi i da nije htio. Upravo je TJ to potvrdio u zadnjem intervjuu kazavši da ga je UFC angažirao da zatvori muha kategoriju.

Inače rušenje kategorije se nastavlja (iako Dana javno ne želi priznat). 3 rankirana borca (Brandon Moreno, Matheus Nicolau, and Hector Sandoval) su dobili otkaz.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)