•  Previous
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muška muha kategorija (nove borbe)
Ne mogu ti steroidi dat talent...to ja uvijek govorim, ali daju ostale potrepštine koje ti pomažu da taj talent dovedeš u savršenstvo (uz izdržljivost, više treninga, brži oporavak itd.). Dosadno mi je više o ovome pričat. Steroidi su s razlogom zabranjeni i svi koji su uhvaćeni bi trebali biti izbačeni iz GOAT diskusije ma kolko god to ružno zvučalo. Pa čak bi jedan prekršaj i mogao zanemariti, ali kada te više puta uhvate onda si varalica i točka...oduzet i poništit sve rezultate kao što to rade u drugim sportovima. Svi blebećete o tome kao "nema veze što je uzimao i da nije bio bi najbolji" pa ja uvijek pitam pa zašto ih koristi ako bi i dalje bio najbolji?
Inače ovo je off topic...
Fedor za mene i GSP ispred Jonesa i bez nekih doping tema.
Ali mogao bi se složit da je i ispred GSP-a nekako,možda.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
TJ kod Rogana.
Jebate stvarno weight cut se treba drastično kontrolirati! TJ veli da je u kavezu protiv Cejuda imao 149 lbs. Koji kurac?! To je čak 2 lbs više nego u njegovoj zadnjoj bantam borbi protiv Codya.
Iskreno poserem se svima na pojaseve (osim teškašima). Hajde imati 10-ak lbs više, ali 25 lbs iznad kategorije (što je 12 kg) je nenormalno...

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)