Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podcast Inkubator
Vjerujem da ste svi pogledali barem neke od borilačkih epizoda, ali gledate li i ostale?
Koji su vam najdraži gosti?
Šta mislite o realnom aikidu?
Ko vam je najbolji voditelj i zašto Rale?
Moj bratić prati non stop i sve žive, ja nemam tolko strpljenja za to, al odlična stvar, bolja od 90% toga na TVu, za sad mi je Ishii favorit.. hahaha
Iskreno pratim iskljucivo borilacke specijale, svakako najbolji gosti su Hambi i Ishi, ali i uopsteno mi se svidja 90% borilackih specijala, Rale je najbolji zato sto nije ljiga, ne mogu onih ljudi kao Petrak sto se svima uvlace na oci videti.
#AndStill
Do sada sam pogledao Bađuna, Cro Copa i Ishiia.
petrakove uvlakacke sposobnosti primjetio sam kad je ufc bio u zagrebu di se javno zahvaljivao ufcovim čelnicima, znači lik je doslovno držao govor xD
(02-22-2019, 06:08 PM)TNB Wrote: mogu onih ljudi kao Petrak sto se svima uvlace na oci videti.

Jesi li ikada pomislio da je on diplomiran novinar i magistar na području diplomatije. Čovjek radi svoj posao voditelja totalno profesionalno i vidi se iskustvo.

(02-22-2019, 06:51 PM)hitman_4 Wrote: petrakove uvlakacke sposobnosti primjetio sam kad je ufc bio u zagrebu di se javno zahvaljivao ufcovim čelnicima, znači lik je doslovno držao govor xD

Bože!
[Image: d86f9c4a901f9d726583.jpeg]
Rađe bi slušo ovog doktora kako nakon pet pivi i dvije buksne priča o MMA-u nego 5raka
Meni je Petrak ok, takav mora biti na toj poziciji, to mu je kruh, govori i piše ono što šira masa hoće čitat ili slušat, ljudi to shvaćaju preozbiljno, recimo njegove kolumne i te stvari, zna da mora blatit UFC i DCa, uzdizat Stipu i Mirka recimo i na konju je, takav biznis.
(02-22-2019, 06:55 PM)fijesta Wrote:
(02-22-2019, 06:08 PM)TNB Wrote: mogu onih ljudi kao Petrak sto se svima uvlace na oci videti.

Jesi li ikada pomislio da je on diplomiran novinar i magistar na području diplomatije. Čovjek radi svoj posao voditelja totalno profesionalno i vidi se iskustvo.

Stvarno su me smorile besmislene rasprave, ako se MMA Cro ne pravi budala onda se nadje neko drugi. mozes ti biti diplomata i da ne viris iz necije bulje, ovaj Ratko je isto diplomata i profesionalan ali nema ta uvlacenje, stvarno steta sto coveku nije UFC glavni fah.
#AndStill
Čovječe on ti svojim pristupom otvori svakog gosta. I onda gost opušteno bude onakav kakav jeste, što je onima koji posmatraju izuzetno zanimljivo. Ako ti od starta imaš averziju prema njemu radi tzv. "uvlačenja" onda promjeni predmet posmatranja u emisiji.

Da je krenuo da bude realan sa Ishijem od starta da li bi se dobio željeni efekat u emisiji? "Ego trip provokator" voditelj ne bi izvukao ništa, a gledanosti bi bila nikakva.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)