Poll: Želite li vidjeti DC-ev povratak u tešku i borbu za pojas protiv Stipe/Francisa?
You do not have permission to vote in this poll.
1. Da
62.50%
5 62.50%
2. Ne
37.50%
3 37.50%
Total 8 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Povratak DC-a u tešku?
DC je najavio mogućnost povratka u tešku kao opciju za njegovu zadnju borbu pred mirovinu.
Gledajuć stanje poluteške, takva situacija nije nemoguća. Ukoliko savlada Volkana 20.1. DC-u ne preostaje nitko drugi osim Gussa koji se oporavlja od ozljede i neće ga biti dosta dugo (ima tu još momaka sa kojima se DC nije susreo, ali nemaju dobre kriterije i pobjedu za ts).
Biste li željeli vidjeti DC-ev povratak u tešku i napad na titulu? Kolike su mu šanse da kraj karijere zaokruži još jednim pojasom?
Nisam za nekakav povratak već samo jedan meč da pokuša sa novim ili starim prvakom teške. Čisto onako spekatakla radi.
DA
Ima šanse za pobjedit obojicu ali protiv Stipana bi se svakako kladio protiv njega.Ngannou tko zna,mogao bi ga hrvanjem izmorit ako prije tog ne bi dobio nokaut.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Bilo bi dobro pogledat al mislim da su to puste priče, poluteška je puno bolja kategorija za njega, žao mi je što nije ostao gore zbog potencijalnih borbi sa Stipom, Werdumom, Reemom, JDSom... ali sad je to već teško zamisliva stvar, mislim da nema od toga ništa..

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)