Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RIZIN 13
Ja bi Mirko vs Aleks Emelianenko
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
(08-26-2018, 09:58 AM)MMACroatia Wrote: Ja bi Mirko vs Aleks Emelianenko
Sumnjam da ćeš ga viđet, nije Mirko budala pa da radi revanš s nekim kojeg je već smlatio, a kriminalac se nije borio ni u RIZIN-u ni u Bellatoru još.

Inače karte se prodaju odlično za ovo, želim im svu sreću, cilj im je da TV rating prijeđe 10, dosad je najviši bio nešto tipa 9.7. Ovo je osmišljeno kao Masato protiv KID Yamamotoa ove generacije, da ima jednu trećinu uspjeha istog bilo bi dobro.
Prvi dan prodano oko 18 000 ulaznica.

[Image: DllcE_iVAAAVBec.jpg:large]
"A single era has no need for two greats"
(08-24-2018, 07:06 PM)LesnarGetsKOdUFC2015 Wrote: Baš me Mirko podsjeća na jednog inženjera s posla, lik ima 64 godine, sve uvjete za penziju, i prije mjesec dana mi svi na kolektivni godišnji, on se sa svima oprostio, pozdravili se mi, počastili... kad ono vratimo se mi za 2 tjedna i eto ti njega, pitam ga ja što bilo, kaže kao stjerali ga od doma, jednostavno nemože bez stresa i jebenog mirisa metala, za Mirka čak i ne vjerujem da je radi pare, to je bonus ali nikako prvi razlog, njemu je to u krvi, na kraju će jedan umrijet u ringu a drugi za mašinom.. katastrofa..

Muškarci, sto je dokazano, se boje penzije... Sigurna sam da je to priča i ovog lika s posla... 
Koliko vidim na Mirku, on ima još što da pokaže, s nestrpljenjem čekam njegovu borbu...
178 cm, 85 kg, 28 g. Čučanj 165 kg, mrtvo 170 kg, bench 105 kg

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)