Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rashad Evans rekao NE mirovini
Jedan od tužnih primjera kada borac ne zna reći dosta i pomiriti se sa činjenicom da ga je vrijeme uhvatilo. Rashad je u intervjuu izjavio kako ne može otići na ovakav način (4 poraza u nizu) i da bi se mogao vratiti u polutešku jer se osjećao bolje.
Protiv koga bi ste ga željeli vidjeti? Ja iskreno protiv nikoga haha, ali ako već inzistira nek mu daju nekog tko će ga razvalit pa da konačno vidi da se treba umirovit prije nego ozbiljno naruši zdravlje.
<QUOTE author="lukix" post_id="2580" time="1506535710" user_id="94">
lukix post_id=2580 time=1506535710 user_id=94 Wrote:Jedan od tužnih primjera kada borac ne zna reći dosta i pomiriti se sa činjenicom da ga je vrijeme uhvatilo. Rashad je u intervjuu izjavio kako ne može otići na ovakav način (4 poraza u nizu) i da bi se mogao vratiti u polutešku jer se osjećao bolje.
Protiv koga bi ste ga željeli vidjeti? Ja iskreno protiv nikoga haha, ali ako već inzistira nek mu daju nekog tko će ga razvalit pa da konačno vidi da se treba umirovit prije nego ozbiljno naruši zdravlje.

Nek mu daju nekog koga moze pobediti i nek ode pobedom u penziju i vuci siti i ovce na broju.

PS. Ako takav postoji trenutno u UFC-u.
#AndStill
Mislim da bi mu pobjeda dala lažnu nadu i samo bi se nastavio boriti.
<QUOTE author="lukix" post_id="2580" time="1506535710" user_id="94">
lukix post_id=2580 time=1506535710 user_id=94 Wrote:ali ako već inzistira nek mu daju nekog tko će ga razvalit pa da konačno vidi da se treba umirovit prije nego ozbiljno naruši zdravlje.

Ne znam baš kako ovo ide jedno s drugim Tongue
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Ako ćemo realno, mogao se on oprostit još nakon poraza od Lil Noga, već je ono izgledalo dosta loše, a sad nakon toga se srozao do neprepoznatljivosti, a ako hoće u polutešku mogu mu dat Sakia, bilo bi zanimljivo za pogledat..
Dajte mu Villantea, ako to ne pobijedi, onda je otpad

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)