Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sara Luzar-Smajić
Zato jer je ljepša i prije ćemo nju pratit nego ove
Hejtaj Big Grin
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
MMACroatia Wrote:
TNB Wrote:Fora je da ne spustis uopste da vidis komentare, tipa camuga i tako te prostakluke. Samo mi je cudno kako nebitna likusa ima temu a likovi poput Pejica,Hadzovica i ostalih nemaju.

Zato jer je ljepša i prije ćemo nju pratit nego ove
Hejtaj  Big Grin

HAHAHAHAHAHHAHAHA, ako je to najblize sto si ikad bio lepoj zeni onda ok, onda razumem zasto si takav.
#AndStill
3vilP jel joj Orsat manager čim ju Petrak toliko hypa? Smile
Od ovih tvojih navedenih je svakako ljepša Tongue
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Zaključak podcasta:

Lijepa i pametna cura... Ukoliko ovo ne bude išlo, valjda će biti pametna i stati, a ne dobivati batine
promijenila je već par sportova, a mislim sad je popularno biti mma borac u Hrv. pogotovo zgodna borkinja. Pametna taktika za privući interes Glorije, in magazina i sl. emisija. Od hrv. borkinja jedino od Adriane imam očekivanja..
Gledala sam u živo njenu poslednju borbu protiv Taljanke Vezzoli... Taljanka je bila bolja u stojci, tu Sara jednostavno mora jos puno raditi. U drugoj rundi srusila ju je na zemlju i bila bolja, no to na žalost nije bilo dovoljno. Više sreće drugi put.
178 cm, 85 kg, 30 godina... 
(06-17-2018, 04:54 AM)PaulinaSolevic Wrote: Gledala sam u živo njenu poslednju borbu protiv Taljanke Vezzoli... Taljanka je bila bolja u stojci, tu Sara jednostavno mora jos puno raditi. U drugoj rundi srusila ju je na zemlju i bila bolja, no to na žalost nije bilo dovoljno. Više sreće drugi put.

Srece??? U ovom sportu je bas malo u sreci vise je u talentu i skilu. Likusa nema nista osim fizickog izgleda a vec je dokazano da to ne pomaze u borbama, jedina borkinja koja je vredna paznje je Adriana.
#AndStill

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)