•  Previous
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Srednja kategorija (nove borbe)
Pa ja toliko i nisam protiv tog fighta. Na prvu se čini smiješno, ali pogledajmo top 10 poredak:
Romero ima zakazanu borbu za 2. mjeseca.
Lukea nema na vidiku. Nije mi jasno kako je uopće drugi izazivač na ljestvici s obzirom koliko je neaktivan, a i najavio je prelazak u polutešku.
Gastelum i Adesanya će se po svemu sudeći boriti za interim pojas jer Robi neće biti u oktagonu tako brzo.
Costa ima borbu sa Romerom i za kraj Weidman kojeg je Jacare sredio u prošlom nastupu.

Jako loša situacija za Souzu. Može prihvatiti Jareda ili čekati što u njegovim godinama i nije najpametnija opcija.
Robijeva ozljeda je sve sjebala. Ustvari i da su održali Robi vs. Gastelum pobjednik bi išao na Adesanyu 100% i opet bi Jacare trebao pobijediti bar još jednu borbu.
Ma daj, čekanje je za njega najbolja solucija, kakav mrtvi Cannonier koji je propao u teškoj pa u poluteškoj, jedna dobra borba u srednjoj i sad bi već na Jacarea, uvreda za fanove sporta da ovakve stvari rade Jacareu, ili kako su Maiu namjerno išli sjebat da ispadne iz top 5, hm, tko mu je najteži protovnik, ajmo mu dat Colbya pa Usmana da ga maknemo s puta, ma neznam, ovakve stvari mi vrijeđaju inteligenciju, nisam ni preveliki fan bilo kojeg od njih al mi žao ljudi kad im rade ovakve pizdarije.
A gle...razumijem, ali bolje mu prihvatit nekoga nego čekat. Isto treba imati još jednu pobjedu prije title shota pa bolje Jared nego recimo pobjednik Romero/Costa.
Ma neće on nikad dobit title shot, to je tako kako je, al gle zadnjih par borbi, protiv Weidmana brutalna borba, brutalan KO, protiv Gastuluma rat, moglo na bilo koju stranu, Brunsona uništio u rundi, Robi ga uništio, što je je, Boetscha i Vitora uništio u prvoj, protiv Romera brutalna borba, što sve nije preživio, vratio se u borbu i mogao je komotno dobit 28-28, ako prva runda nije bila 10-7, i prije toga je bio u nizu pobjeda, dobio Mousassia, u zadnjih 10 borbi 6 bonusa, zadnje 2 borbe FOTN, al ko ga jebe, ajmo mu dat Canonniera..
Ma ono je trebao pobijedit protiv Romera. Taj revanš želim vidjeti iako ga je ranije trebalo organizirat.
off topic: aj nek netko ostavi neki komentar u funny MMA gifs temi...da mogu nastavit postat gifove haha.

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36(current)

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)