Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sve se može kad se hoće!
DJ:
Quote:The construction life! I remember waking up at 6am to be in the job site at 7am. Work 7am-4pm then find time to train, eat, sleep and date @MightyWife damn time flies

[Image: RkZ0x66.jpg]
[Image: KtMIHUi.jpg]
[Image: jEpHuH4.jpg]

Mnogi zaboravljaju ovu činjenicu. Čovjek je cijelu bantam karijeru (i početni dio fly karijere) imao stalni posao i definitivno teže i nepotpunije treninge, a ipak je uspio ostvariti odličan rezultat u bantamu ne samo bez kvalitetnih treninga već i kao dosta manji borac. U ono vrijeme je Cruzu, bantam GOAT-u, pružio najbolju i najtežu borbu karijere. Kolko je od tad do danas DJ napredovao ne treba posebno ni spominjati,
Zato vjerujem da bi se i danas bez problema mogao nositi sa top 10 borcima u bantamu i možda čak uzeti i taj pojas. Nadam se da ćemo njegov novi prebačaj u bantam vidjeti prije završetka karijere.
Ne znam iskreno, za mene je sve to kakav si rodjen, trebas biti rodjen ili fizcki kao Woodley ili kao genijalac kao Jones i DJ. Bitan je i rad i svi rade mnogo i jako ali to nije ono sto deli pobednike od luzera.
#AndStill
Cruzu je najteži meč u to vrijeme prije ozljede dao Faber u njihovom reanšu.
Mislim da bi u bantamu izgubio od te top trojke,ostale bi mogao dobit.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)