Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TUF 26
[Image: 9zCR21v.jpg]

naša Rachael
jel ima neko link za drugu epizodu? torrent ili online, svejdeno...
po viđenom Roxy x Maia Stevenson prvo i Honchak x Murphy drugo polufinale. Finale vjerojatno Stevenson x Honchak, ugl Barb bi trebala bez problema osvojiti pojas
Da, najiskusnija i najbolja, sve ostalo bi bilo iznenađenje.
Dvije su borbe iza nas, ima zanimljivih borkinja, kako skillom, tako i izgledom (Rachael, Montana, Karine, Nico...). Mislim da će biti zanimljiva sezona, ali nekako mi se čini da su to gotovo sve lošije borkinje od one koje će otići u muhu iz bantama ili slamke

[Image: DIhqid-XoAAAheK.jpg]
Evo spoio sam ja teme, nije 3vilP vidio da već imamo otvorenu Big Grin
biti će zanimljivo vidjeti koliko Montana može i kako će proći iduću borbu, vjerojatno protiv Murphy...

Zbog jednog zanimljivog razloga, to će nam reći koliko bi Mac zapravo mogla i koliko je daleko od UFC-a, jer Mac se s tom istom Montanom doslovno poigrala..
nije ni Montana neka kvaliteta. Ne znam kako je Beck(znam je još iz Invicte) uopće ušla u kuću sa 0% ground gejma, a dobro nije jedina :lol:
mislim da bi Montano ovo moglo dobiti, Murphy je isto dosta loša. Sjećam se kako je osvojila Invictin pojas, Miriam Nakamoto ju je ubijala do nesretne ozljede koljena. Ne bi me iznenadilo da 3. runda bude odlučujuća. Murphy je svakako favorit zbog iskustva, ali eto možda Montano iznenadi kao Markos protiv Tecie prije 3 godine Smile
Navija se za slatku navajo indijanku odraslu u rezervatu

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)