•  Previous
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teškaški Nostradamus
<QUOTE author="lukix" post_id="460" time="1499584505" user_id="94">
lukix post_id=460 time=1499584505 user_id=94 Wrote:Eto Oleynik je ostvario pobjedu, a ne Browne. Nisam se tome nadao, ali Travis je totalno propao. Koga mu sad dati (Oleyniku)? Hunta? Tongue

Hahahahah barem i meni da donese neki win na fantasy posto mi ova nedelja bila ocajna inace sam predvideo i Sub ali ja stavio 1 runda.
#AndStill
Na koga će Blaydes sad?Top 15 protivnik po meni.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
<QUOTE author="TNB" post_id="502" time="1499678396" user_id="114">
TNB post_id=502 time=1499678396 user_id=114 Wrote:<QUOTE author="lukix" post_id="460" time="1499584505" user_id="94">
lukix post_id=460 time=1499584505 user_id=94 Wrote:Eto Oleynik je ostvario pobjedu, a ne Browne. Nisam se tome nadao, ali Travis je totalno propao. Koga mu sad dati (Oleyniku)? Hunta? Tongue

Hahahahah barem i meni da donese neki win na fantasy posto mi ova nedelja bila ocajna inace sam predvideo i Sub ali ja stavio 1 runda.

Hahaha, meni je to bio jedini promašaj, bilo bi dobro bar jednom imat 100%.. ne mislim čak ni da je Happa izgledao baš tolko loše, veći problem je u psihi, podsjeća me malo na Rumblea, badava im sav talent kad nema srca, čim malo zagusti izgube se, takav kalibar borca nebi nikad smio izgubit od Lewisa i Oleynika, al ok, nije kraj svijeta, penzija i to je to, a Oleynik je fenomen, s 40 godina potpuno zasluženo ušao u top 10, dobio 13 od zadnjih 14 borbi, 4 od 5 u UFCu, završio sve protivnike a jedini poraz decision, nemožeš mrzit tog lika, očekujem borbu protiv Hunta i iako mi je Hunt najdraži borac ikad nebi mi bilo ni najmanje žao da Oleynik dobije, Blaydes dobio teže od očekivanog ali bilo je i dobrih stvari kod njega, cardio na solidnoj razini, počeo je nešto raditi na boksu, i brada je čelična, na kraju krajeva on je jedini preživio Ngannoua, lik je neupitno jako jako veliki talent ali još je tu puno rada ostalo za ulazak u sam vrh, ako nije mogao nadhrvat Omielanczuka onda je to dosta dobar pokazatelj da samo kroz hrvanje neće doć daleko, ovisi do koje razine će ispolirat boks, sad bi mu dao Tyburu za ulazak u top 10, i na kraju Werdum i Reem, ne slažem se s odlukom, mislim da je 28-28 bio realan rezultat al dobro da je bilo pobjednika jer bi draw napravio totalnu pomutnju, Reem treba čekat rasplet JDS-Ngannou i vrlo vjerojatno Caina i Stipe, ako JDS dobije onda definitivno ide na titulu, pravo pitanje je što će bit ako Ngannou dobije, u tom slučaju on napada pobjednika a to Reema ne ostavlja nigdje, žao mi je Werduma, za par dana je na 4 banke, da mogu organizirat borbu po svojem guštu onda bi ga stavio na Oleynika čisto jer me zanima dal bi Werdum iša s njim na parter, neznam, sad sam sam sebe uspio smotat, puno zavrzlama u vrhu, mogli bi stavit Hunta i Weduma, Oleynika i Hunta, Oleynika i Werduma, neznam što je s Lewisom, kad bi on bio spreman onda nebi bilo nikakvih problema, ovako samo komplikacije..
Ma sad se sve zakompliciralo jer je Dana rekao da će vidjet što će biti sa borbom JDS vs Ngannou jer ako Francis dobije namjeravaju mu dat Stipu. To je ok, ali problem je tajming...neće se Stipe po tome borit prije kraja ove, a možda ni prije početka iduće godine. Sad
<QUOTE author="lukix" post_id="510" time="1499685070" user_id="94">
lukix post_id=510 time=1499685070 user_id=94 Wrote:Ma sad se sve zakompliciralo jer je Dana rekao da će vidjet što će biti sa borbom JDS vs Ngannou jer ako Francis dobije namjeravaju mu dat Stipu. To je ok, ali problem je tajming...neće se Stipe po tome borit prije kraja ove, a možda ni prije početka iduće godine. Sad

Pa Stipe ako bude insistirao, UFC ce mu sigurno dati Reema da uzme jos neku odbranu pojasa i pare, ali ne verujem da je Stipi toliko do borbe.
#AndStill
Mislim da će cain uletiti u borbu .A jds vs nangou i ako nangou pobjedi bi mogao na reema ili na stipu.Ne znam koliko Stipe misli imati pauze i što je s Cainom.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
<QUOTE author="crazykure1911" post_id="574" time="1499762567" user_id="122">
crazykure1911 post_id=574 time=1499762567 user_id=122 Wrote:Mislim da će cain uletiti u borbu .A jds vs nangou i ako nangou pobjedi bi mogao na reema ili na stipu.Ne znam koliko Stipe misli imati pauze i što je s Cainom.
Ma Ngannou ako pobijedi ide na title shot. Već ga odavno guraju, a sa pobjedama nad 2 bivša prvaka (bez obzira kolko su oslabili) i 6-0 bi bio logičan izbor i konačno neko novo ime. Vjerujem da bi se Stipe borio u ovoj godini, al očito UFC ima namjeru čekat.
Jds će biti dobar ispit za Francuza iako mislim da će to JDS dobiti.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Cainu treba uvjetno laksi mec nakon pauze, tako da bi ga stavio s Huntom.
Mislim da ce main event u Poljskoj za par mjeseci biti Tybura vs Lewis ili Oleiynik.
Do kada je Rothwell suspendiran?
Zao mi je Ruslana Magomedova, tri pobjede, ali onda ozljede i suspenzija. Skoro 2 god se nije borio.
<t>The loudest one in the room is the weakest one in the room.</t>
@Kavkaz - Zar tako mrziš Hunta pa bi mu Caina dao? :lol: Tybura bi mogo biti co-main...nekako vjerujem da će Karolinu stavit na main protiv nekoga koga može pobijedit. Ipak je ona veća zvijezda nego Tybura Tongue

•  Previous
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 7
  • Next 

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)