•  Previous
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 42
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teška kategorija (nove borbe)
Šteta samo kaj se neće poslje borit,radije bi da Ngannou dobije malo iskustva i razvije kakav skill set ali jebiga u krivo vrijeme je došao kad je teška na aparatima jer ih je Stipe počistio Big Grin ali ajde,nek riješi i njega.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Da prekinem o zenama i da krenem na prave stvari.

Iskreno ne mogu da gledam vise Stipana vs ovih matoraca raspalih kojima je brada vec odavno u autu, ali opet pitanje je dal treba zuriti tako su i onog Japanca gurnuli na DM gotovo neiskusnog i ovaj ga pojeo.
#AndStill
<QUOTE author="TNB" post_id="2469" time="1505995770" user_id="114">
TNB post_id=2469 time=1505995770 user_id=114 Wrote:Da prekinem o zenama i da krenem na prave stvari.

Iskreno ne mogu da gledam vise Stipana vs ovih matoraca raspalih kojima je brada vec odavno u autu, ali opet pitanje je dal treba zuriti tako su i onog Japanca gurnuli na DM gotovo neiskusnog i ovaj ga pojeo.
Matori raspali borci? Žešća zabluda. Stavit ću JDS-a po strani (iako je i on dolazio sa impresivnom pobjedom protiv Rothwella kao i 1:0 vs Stipe), ali sve ostale je Stipe dobio nakon što su ljudi dolazili sa nizom pobjeda. I AA i Reem (bez obzira što su slabobradi, al takvi su oduvijek) i Werdum. Matortakođer nije prikladna riječ za teškaše jer su svi u poznim godinama Big Grin
Prvo o nizu Arlovskog sam pricao jos u vreme borbe kad sam tvrdio da on nema sta tu traziti. Mislio. Sam na to da im se brada raspala, prvi Reem a ni JDS nije nistq bolji a ni Verdumova nije u dobro stanju, hocu da vidim kao JDS vs Stipe 1, gde nije pao posle prvog udarca.

PS. Razlika u snazi Stipinog udarca moze da bude samo malo jaca dok je razlika u JDSovoj bradi ogroma izmedju ta 2 meca.
#AndStill
<QUOTE author="TNB" post_id="2474" time="1505997138" user_id="114">
TNB post_id=2474 time=1505997138 user_id=114 Wrote:Prvo o nizu Arlovskog sam pricao jos u vreme borbe kad sam tvrdio da on nema sta tu traziti. Mislio. Sam na to da im se brada raspala, prvi Reem a ni JDS nije nistq bolji a ni Verdumova nije u dobro stanju, hocu da vidim kao JDS vs Stipe 1, gde nije pao posle prvog udarca.

PS. Razlika u snazi Stipinog udarca moze da bude samo malo jaca dok je razlika u JDSovoj bradi ogroma izmedju ta 2 meca.

Čemu omalovažavanje Stipinih uspjeha, pogledajmo borbe nakon poraza od JDSa, demolirao Hunta kroz 5 rundi, za mene solidan uspjeh, nokautirao Arlovskoh za minutu, možda je zalutao Andrei malo previsoko, al svejedno dobar uspjeh, nokautirao Werduma u prvoj rundi, čovjeka koji osim toga nema pravog poraza već skoro puno desetljeće, ima 2 sumnjiva poraza od Reema, al pravog poraza nije imao još od onog aperkata protiv JDSa, u sljedećoj borbi nokautirao najnoviju reinkarnaciju Reema, (economical Reema) koji je totalno promijenio pristup i koji je osim te borbe u svakoj borbi izgledao skoro besprijekorno, e to sigurno nije mala stvar, i još druga obrana protiv JDSa koji još uvijek nije bio za bacit, i da nije završio nokautom lowkickovi su mogli presudit borbu samo tako, još 2-3 i možda bi pričali o drugom prvaku, neznam zašto dobiva tolko malo priznanja, da je Cain napravio ovakvu seriju pobjeda već bi mu sagradili 15 spomenika, al valjda tako mora bit..
<QUOTE author="LesnarGetsKOdUFC2015" post_id="2536" time="1506292589" user_id="100">
LesnarGetsKOdUFC2015 post_id=2536 time=1506292589 user_id=100 Wrote:<QUOTE author="TNB" post_id="2474" time="1505997138" user_id="114">
TNB post_id=2474 time=1505997138 user_id=114 Wrote:Prvo o nizu Arlovskog sam pricao jos u xvreme borbe kad sam tvrdio da on nema sta tu traziti. Mislio. Sam na to da im se brada raspala, prvi Reem a ni JDS nije nistq bolji a ni Verdumova nije u dobro stanju, hocu da vidim kao JDS vs Stipe 1, gde nije pao posle prvog udarca.

Čemu omalovažavanje Stipinih uspjeha, pogledajmo borbe nakon poraza od JDSa, demolirao Hunta kroz 5 rundi, za mene solidan uspjeh, nokautirao Arlovskoh za minutu, možda je zalutao Andrei malo previsoko, al svejedno dobar uspjeh, nokautirao Werduma u prvoj rundi, čovjeka koji osim toga nema pravog poraza već skoro puno desetljeće, ima 2 sumnjiva poraza od Reema, al pravog poraza nije imao još od onog aperkata protiv JDSa, u sljedećoj borbi nokautirao najnoviju reinkarnaciju Reema, (economical Reema) koji je totalno promijenio pristup i koji je osim te borbe u svakoj borbi izgledao skoro besprijekorno, e to sigurno nije mala stvar, i još druga obrana protiv JDSa koji još uvijek nije bio za bacit, i da nije završio nokautom lowkickovi su mogli presudit borbu samo tako, još 2-3 i možda bi pričali o drugom prvaku, neznam zašto dobiva tolko malo priznanja, da je Cain napravio ovakvu seriju pobjeda već bi mu sagradili 15 spomenika, al valjda tako mora bit..

Bas mene briga za celu tesku ja nisam fan te kategorije, samo zelim Stipu protiv nekog mladog lava kao sto je i Stipe.
#AndStill
@TNB - Stipe ima 35 godina, daleko je to od "mladog lava" haha Big Grin
Za tešku kategoriju ne vrijede ista pravila kao za niže kategorije...godine ne znače ništa. Ovdje sa godinama postaju bolji.
<QUOTE author="lukix" post_id="2552" time="1506344257" user_id="94">
lukix post_id=2552 time=1506344257 user_id=94 Wrote:@TNB - Stipe ima 35 godina, daleko je to od "mladog lava" haha Big Grin
Za tešku kategoriju ne vrijede ista pravila kao za niže kategorije...godine ne znače ništa. Ovdje sa godinama postaju bolji.

Mlad lav u smislu da nije toliko istrosen, gladan svega i uspeha i novca. Mislim da je Mirkec govorio neku spiku da ljudi koji nemaju pare su mnogo gladniji i zeljniji svega kad se uporede s ovima koji imaju pare.
#AndStill
A. Overeem vs F. Ngannou dodani na UFC 218! E, sada da vidimo pravu vrijednost Kamerunca Big Grin
Znači Stipe ide na čekanje.
<QUOTE author="lukix" post_id="2585" time="1506582289" user_id="94">
lukix post_id=2585 time=1506582289 user_id=94 Wrote:A. Overeem vs F. Ngannou dodani na UFC 218! E, sada da vidimo pravu vrijednost Kamerunca Big Grin
Znači Stipe ide na čekanje.

Nisam neki vjernik, al ako treba mogu klečat po 20 minuta svaki dan samo da se borba dogodi..

•  Previous
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 42
  • Next 

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)