•  Previous
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teška kategorija (nove borbe)
(10-23-2018, 07:45 PM)MMACroatia Wrote: Nije bilo hrvanja u borbi vec samo jedan jalov pokusaj single lega(sa leđima na zici skoro) i to je to.
Uz to svi znaju za njegove probleme iz tih dana a i moze se rec da se prepao Reema na nogama jer se nije sa tako nekim borio ali nekog govora o hrvanju nema.

Nije ga biilo jer ga nije ni moglo biti u klincu je vidio da je ovaj konj. Ma Overrem u trenutku kad se borio s Mirkom nije mu bilo ravnog, samo je pretjerao i napucao se na 120 kg.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Arlovski protiv Harrisa UFC 232.
Cain je navodno zaista spreman (tako kaže DC) i namjerava se boriti u 2019. Veli DC "čekat će te tvoj pojas" Ne znam za Vas, ali meni osobno bi bilo draže vidjeti Cain vs. Stipe nego revanš sa DC-om pogotovo jer postoji i dalje velik broj ljudi koji smatraju da je Cain najbolji UFC teškaš i jedan od najboljih u povijesti. Ovo bi bila izuzetna prilika za Stipu da dokaže svima da su u krivu i na najbolji način vrati pojas prvaka. Opet je manji rizik Cain nego DC.
(11-10-2018, 05:12 PM)lukix Wrote: Cain je navodno zaista spreman (tako kaže DC) i namjerava se boriti u 2019. Veli DC "čekat će te tvoj pojas" Ne znam za Vas, ali meni osobno bi bilo draže vidjeti Cain vs. Stipe nego revanš sa DC-om pogotovo jer postoji i dalje velik broj ljudi koji smatraju da je Cain najbolji UFC teškaš i jedan od najboljih u povijesti. Ovo bi bila izuzetna prilika za Stipu da dokaže svima da su u krivu i na najbolji način vrati pojas prvaka. Opet je manji rizik Cain nego DC.

Ja bi najviše volio da stipe prebije prvo cormiera pa caina Big Grin
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Teško on može prebit DC-a...mogu slobodno reći nemoguća misija.
Stipe na 120 kg ( + 10 kg na misice u rukama) + Jonesova taktika povlacenja uzima Cormiera sa velikom vjerovatnocom.
Greg Hardy vs Allen Crowder zakazani na UFC on ESPN+ 1
#AndStill
(11-14-2018, 07:14 AM)fijesta Wrote: Stipe na 120 kg ( + 10 kg na misice u rukama) + Jonesova taktika povlacenja uzima Cormiera sa velikom vjerovatnocom.
Stipe bi sa takvom masom izdušio nakon prve runde.
Pricaju o Cain vs Ngannou
Lord se vraća u stilu
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
(12-14-2018, 10:09 AM)MMACroatia Wrote: Pricaju o Cain vs Ngannou
Lord se vraća u stilu
I da potpišu toj se borbi neću veselit dok ne zakorače u oktagon Tongue
Inače prednost Ngannou. Cain je skoro 3 godine izvan pogona...

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37(current)

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)