• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teorije zavjere
Tako popularno a još bez svoje teme ovdje  Icon_mrgreen pa da malo raspravimo to i neke poglede.
U mnoge ne vjerujem,neke držim relevantnima i mogućim a neke držim istinitim.
Kaj se tiče ove trenutačno dvije naj praćenije teorije a to su "Flat Earth" i "Moon landings"..
Naravno za mene kao i veliku većinu Zemlja je okrugla,ali moram reći da isto tako osobno nemam ni trunke problema sa nekime tko misli da je ravna.Razlog tome je jer smatram da je sama teorija toliko besmislena i da uopće joj ne treba davati pozornosti niti se raspravljati o njoj jer...kaj god netko mislio,vjerovao kakva je,ona će takva i ostati.Nitko nikada neće to promjenit bila ona ravna ili okrugla i stvarno ne vidim da se o tome radi tolika fama.Kod mene neki "problem" nastaje kod ljudi koji u to vjeruju a onda idu i korak dalje pa misle da je Zemlja centar u našem Sunčevu sustavu i da smo okruženi tom nekom ogromnom staklenom kupolom iz koje nikad nismo izašli niti postoje sateliti ili da nismo nikada došli na Antarktiku.Tu mi je već labavo.

Kaj se tiče NASA-ine misije na Mjesecu,mislim da to nije kako pričaju i predstavljaju.Ostavljam neku malu mogućnost da su bili ali trenutno nisam uvjeren u to.Kad se sve pogleda jednostavno mi ne izgleda tako.Ne znam kaj bi još dalje zasada napisao na ovo pa možda kasnije kad se i ostali pridruže.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Kod mene preovladava mišljenje da je još uvijek nemoguće doći na mjesec (male su šanse da griješim) i da nas u tome sprečava radijacija u svemiru. Letjelica bi trebala jako debeo zid da zračenje ne bi prodiralo. A o nekom skakutanju po mjesecu mislim da nema govora. Da nije tako danas 50-godina kasnije sa daleko jefitinijim komponentama, naprednijom računalnom tehnologijom imali bi baze na svakom ćošku mjeseca. Također, temperatura površine Mjeseca je između -233 °C i 123 °C čime bi život astronauta također bio ugrožen. Stoga su se, prema teoriji, radije odlučili za sigurniji pristup i snimili sve u studiju. Stanley Kubrick je sjajan snimatelj.
Kad mi je dosadno u životu i mislim kako sam u bedu, odem na face stranicu flattarda i oraspoložim se. Žalosno da takvi ljudi prosipaju "pamet", a nemaju ni osnovnoškolsko obrazovanje...valjda su markirali dok se objašnjavalo. U životu se većih gluposti nisam načitao...žalosno da takvi ljudi uopće udišu zrak i da svoju djecu idu učiti svojim zatucanim glupostima...i onda ako i uđeš u neku raspravu i izludiš ih, pobijediš ih, onda se pozivaju na bibliju...tu je kao sve objašnjeno i sve točno Big Grin
O sljetanju na mjesec bi se dalo raspravljati...Vjerujem da su kročili, ali isto tako ima tu zanimljivih teza koje bi se mogle razglabati...

Ja bih dodao još jednu teoriju, jako aktualnu pogotovo u Hrvatskoj; cijepljenje.
Sve je to lova i zarada za određene.Mislim da ima i cijepiva koje trebamo ali isto tako da ima i onih za koje smo pokusni kunići i koja nam ne trebaju.
Nisam previše u to gledao ali mislim da ih ima previše.Bolje da se fokusiraju i na druge stvari i liječenja.
Ma općenito teorije zavjere su smiješne (iako kod nekih se može reći gdje ima dima ima i vatre). One su tu samo kako bi ljude (glupane) zabavili da se ne bave pravim problemima u državi i svijetu.
HAARP je predmet raznih teorija urote u kojima se označava kao "tajni projekt" i povezuje s nastancima prirodnih katastrofa poput potresa, poplava i vulkanskih erupcija.

HAARP antenski sistem se nalazi i u Srbiji, tačnije u mestu Beljina kod Barajeva a nadomak Beograda.

Na društvenim mrežama se od trenutka kada je Balkan ušao u kišni period vodi žestoka polemika o tome da li je oblake poslala Rusija, tako što je sistemima HAARP rastjerala oblake zbog Svjetskog prvenstva u fudbalu?
(07-17-2018, 12:39 PM)fijesta Wrote: HAARP je predmet raznih teorija urote u kojima se označava kao "tajni projekt" i povezuje s nastancima prirodnih katastrofa poput potresa, poplava i vulkanskih erupcija.

HAARP antenski sistem se nalazi i u Srbiji, tačnije u mestu Beljina kod Barajeva a nadomak Beograda.

Na društvenim mrežama se od trenutka kada je Balkan ušao u kišni period vodi žestoka polemika o tome da li je oblake poslala Rusija, tako što je sistemima HAARP rastjerala oblake zbog Svjetskog prvenstva u fudbalu?

Ovo se sneće već jednom spominjalo i možda i ima istone i isto je ljeto bilo ko kurac, tj kao ovo sada.
<t>Si vis pacem para bellum</t>
Prošlo ljeto je bilo sa daleko više sunčanih dana u onosu na ovo kišno ljeto. Žale se Aquaparkovi i Wellness centri da im puca sezona.
https://100posto.hr/news/7-ludih-teorija...le-tocnima
Piramide?
Ljudi ili ne
I sve ostale građevine iz tog doba ili blizu tog doba.

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • Next