Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Teorije zavjere
A ono i ja sam mišljenja da najvjerovatnije nije probijen Van Alenov pojas radijacije. Ali voditelj je mogao biti bolji.

Upravo procitah komentar 123puta3 prije 4 dana:
"Daj čobane šuti i pusti gosta da priča. Ili prepusti Petraku da vodi, on možda je infantilna budala u dječjim tenisicama, ali barem ima osnove voditeljske kulture."
Mogao si bar cijeli video stavit haha, ali i ne treba. Bilo mi je dovoljno samo prvih 5 minuta jer čim je ušao bilo je nekakve molitve, pa onda priče o Bogu, Mojsiju itd. Znači jasno je kao dan ono što je ranije rečeno: pokret ravne zemlje je vjerska sekta koji doslovno shvaćaju navode iz vjerskih spisa (u ovom slučaju biblije) i imaju isrprane mozgove do kraja (ironično za znanstvenike tvrde da su im isprani mozgovi i da su sotonisti). Skup budala.
Voditelj je bio stvarno loš,kasnije ću više pogledat ima nekih partova i cijeli video.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Da li je neciji zivot bolji ili lepsi zbog ovog morona, da li mirnije spavate sad??? Zalosno je da ljudi poklanjaju paznju ovakvim mornima.
#AndStill
(09-15-2018, 06:46 AM)TNB Wrote: Da li je neciji zivot bolji ili lepsi zbog ovog morona, da li mirnije spavate sad??? Zalosno je da ljudi poklanjaju paznju ovakvim mornima.

Eto nisam znao da su sve slike Zemlje kompozitne. 

Kako se niko nije sjetio opaliti neku fotku kada se vraćao kući sa Mjeseca?  PHwK6wM
(09-15-2018, 08:00 AM)fijesta Wrote:
(09-15-2018, 06:46 AM)TNB Wrote: Da li je neciji zivot bolji ili lepsi zbog ovog morona, da li mirnije spavate sad??? Zalosno je da ljudi poklanjaju paznju ovakvim mornima.

Eto nisam znao da su sve slike Zemlje kompozitne. 

Kako se niko nije sjetio opaliti neku fotku kada se vraćao kući sa Mjeseca?  PHwK6wM
Kako se nisu sjetili? Evo ti jedne od njih...najpoznatija od svih:
[Image: 8JemvWh.png]
Naravno, ravnozemljaši ovu sliku (kao i sve NASA-ino) smatraju lažnim i napravljenim u studiju...

Ljudi gušteri

Teorija zavjere kaže da je drevna rasa izvanzemaljskih guštera infiltrirala čovječanstvo i upravljaju svijetom. Ljudi gušteri mogu biti slavne ličnosti, vođe velikih kompanija ili predsjednici poput Georgea Busha. Ipak, bitno je držati na umu da sve te "šifre" zapravo označavaju ljude i to specifične ljude
Sjećam se prije par godina nekog Obaminog čuvara za kojeg su rekli da je jebeni gušter, čovjek radi svoj posao i nađe se hrpa idiota koja ga na snimci uspoređuju s gušterom, sve bi ja to na neki otok i spalio sve do zadnjeg, nema tu milosti.
(09-18-2018, 04:07 PM)LesnarGetsKOdUFC2015 Wrote: Sjećam se prije par godina nekog Obaminog čuvara za kojeg su rekli da je jebeni gušter, čovjek radi svoj posao i nađe se hrpa idiota koja ga na snimci uspoređuju s gušterom, sve bi ja to na neki otok i spalio sve do zadnjeg, nema tu milosti.

Znam na kaj mislis
Moras priznat da tip cudno izgleda Big Grin

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)