Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfermarkt
(08-27-2018, 09:50 AM)TNB Wrote:
(08-26-2018, 07:51 PM)PaulinaSolevic Wrote: Taljani i Englezi ove godine najviše kupovali, Nijemci i Španci u drugom planu... Englezi troše li ga troše, a moji Taljani ih uspješno stižu... A Španci že opet da uzmu Ligu prvaka i Ligu uefe.

Nemoj biti tako sigurna, ligu sampiona je uzimao Real Madrid, a sad tog Reala vise nema, nisu nabavili svoju zamenu za Cristiana i ocito da nece nabaviti, gotovo sam siguran da oni vise ne mogu odbraniti taj trofej bez njega, a trenutno je sigurno Celsi najveci favorit za uzimanje lige evrope, i ako budu zapeli uzece to bez problema.

Madrid ima sada nešto mladju momčad, odlazak Kristijana ce se osjetiti, ali dolaze tu neki mladji igrači... Nisu prvi favoriti, teško ce obraniti... Medjutim imam dojam da je Atletico ove godine jači nego prije pet godina kad je sa Simeoneom uzeo naslov. Barcelona je unatoč odlasku Inieste i još nekih igrača realno najjača u Europi. Ostali??? "Moj" Juventus s Ronaldom, Manchester City... Liverpool je igrački jači, ali teško ce ponoviti lanjsku sezonu... Možda konačno PSG s njemačkim startegom na klupi... Imam osjećaj da je red opet došao na Barcelonu, možda se varam... 

Što se tiče Lige uefe, tu je teško bilo što predvidjeti, dok nisu poznati trećeplasirani po grupama iz Lige prvaka... Chelsea djeluje za sada najveci favorit, medjutim tu su Sevilla, Zenit, Bayer, gradski im rival Arsenal, pa i Betis i Lazio ne bi odbacila.
178 cm, 85 kg, 28 g. Čučanj 165 kg, mrtvo 170 kg, bench 105 kg
(08-27-2018, 04:11 PM)PaulinaSolevic Wrote: Madrid ima sada nešto mladju momčad, odlazak Kristijana ce se osjetiti, ali dolaze tu neki mladji igrači... Nisu prvi favoriti, teško ce obraniti... Medjutim imam dojam da je Atletico ove godine jači nego prije pet godina kad je sa Simeoneom uzeo naslov. Barcelona je unatoč odlasku Inieste i još nekih igrača realno najjača u Europi. Ostali??? "Moj" Juventus s Ronaldom, Manchester City... Liverpool je igrački jači, ali teško ce ponoviti lanjsku sezonu... Možda konačno PSG s njemačkim startegom na klupi... Imam osjećaj da je red opet došao na Barcelonu, možda se varam... 

Što se tiče Lige uefe, tu je teško bilo što predvidjeti, dok nisu poznati trećeplasirani po grupama iz Lige prvaka... Chelsea djeluje za sada najveci favorit, medjutim tu su Sevilla, Zenit, Bayer, gradski im rival Arsenal, pa i Betis i Lazio ne bi odbacila.

Real po meni ima veoma male sanse da obrani titulu bez Ronalda, Atletiko mozda i ima neke sanse ali trebace im i malo srece, Barselona se dosta dobro pojacala u ovom prelaznom roku i svakako ce biti glavni favorit, Juventus je i bez Ronalda vec 2x dosao do finale u zadnjih par godina gde je nazalost gubio od Reala, Manchester City ce svakako biti medju glavnim favoritima, ljudi bukvalno sve imaju da bi osvojili,nekim cudom su usli u masinu Liverpoola prosle godine i to lose prvo poluvreme na enfildu ih je kostalo dvomeca, Liverpul je svakako mnogo bolji tim ove sezone nego prosle, nekako deluju uigranije, odbarana im je napokon na nekom solidnom nivou, napad je brutalan kao i prosle sezone, treba jos videti kako ce igrati PSG i Bajern pod novim trenerima.

Mozda ja nisam malo realan kad se radi o Celsiju jer sam stvarno fan, ali samo da su zainteresovani za taj trofej lige evrope i bice njihov, Sari je odlican trener koji je uneo novi napadacki stil koji obiluje dodavanjima, jos se nisu dovoljno uigrali ali kad to krene bice tesko zaustavljeni. Ali fora da klubove iz Engleske ne zanima to takmicenje, pogotovo ako uzmes u obzir da im domaca liga donosi 10x vise para.
#AndStill
Zašto baš londonski plavi?
178 cm, 85 kg, 28 g. Čučanj 165 kg, mrtvo 170 kg, bench 105 kg
(08-28-2018, 11:25 AM)PaulinaSolevic Wrote: Zašto baš londonski plavi?

Mislim tesko je objasniti to, tad kad sam pocinjao da pratim tipa 2003, bio sam jos uvek dete, bili su jedan od prvih klubova koje sam uz Juventus i Partizan gledao i svideo mi se valjda i stil i ta njihova plava boja i sve i tako oduvek ostalo, mislim i dan danas retko kad propustim neki mec ili ako propustim skinem pa si pogledam. Toliki sam fan da sam gledao cak i sezone pod Murinjom i njegovo unistavanje fudbala.
#AndStill

Kada je Ričmond Boaći na transfermarktu vredio oko 6 miliona € Crvena Zvezda je svog napadača prodala JS Suning kineskom timu za 5,5 miliona €. U Kini se nešto nije naigrao pa mu je i cijena pala na 4,5 miliona €. Nakon ovih kvalifikacija za Ligu Šampiona Zvezda je uspjela da se nađe u eliti ali nije uspjela da nađe kvalitetnog napadača. Uprava se sjetila svog napadača iz Gane koji je ponovo zvanično postao član crveno-belih, a Zvezda je za njegov transfer izdvojila 1,5 miliona evra.

https://www.transfermarkt.com/richmond-b...ler/119213
Nikola Vlašić je sinoć srušio Real Madrid u Moskvi sa svojim CSKA i trenutno vrijedi 8,00 Mill. €

[Image: CAQY5AR.jpg]

Datum rođenja: 04.10.1997.

Visina: 178 cm
Težina: 79 kg

Biće interesantno posmatrati koliko će da vrijedi ovaj gol kada mu naraste cijena na kraju sezone.
Milan Pavkov je sinoc na Marakani srusio Liverpul sa dva gola. Njegova trenutna cijena je 1,25  Mill. €

[Image: 5262945595b7288ebdd46d206045016_w640.JPG]

Feb 9, 1994
24 godine
1,88 m

Trener turskog kluba Akhisar legendarni jugoslovenski napadač Safet Sušić tražio je robusnog centarfora ali cijenu od 2 Mill. € Zvezda nije dobila. Pavkov je dosao iz Radnickog Nis u Zvezdu za samo 300.000.

Trenutno je najtrazeniji igrac na Transfermarktu.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)