• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 28
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFC 226: Miočić vs. Cormier
Datum: 7.7.18.
Mjesto: Paradise, Nevada (SAD)

[Image: 66VGYdj.jpg]

MAIN CARD
Stipe Miočić © vs. Daniel Cormier © (HW)
Francis Ngannou vs. Derrick Lewis (HW)
Paul Felder vs. Mike Perry (WW)
Michael Chiesa vs. Anthony Pettis (LW)
Gokhan Saki vs. Khalil Rountree Jr. (LHW)

PRELIMINARY CARD
Uriah Hall vs. Paulo Costa (MW)
Raphael Assuncao vs. Rob Font (BW)
Lando Vannata vs. Drakkar Klose (LW)
Curtis Millender vs. Max Griffin (WW)

PRELIMINARY CARD
Dan Hooker vs. Gilbert Burns (LW)
Jamie Moyle vs. Emily Whitmire (SW)

Moram sam malo ranije otvoriti ovu temu, ipak je za većinu nas ovaj event poseban zbog Stipe, ali i ostatak eventa je brutalan kao i UFC 225.

Inače Volkov je zamjena u slučaju da se netko od teškaša u main eventu ozljedi (što se nadam neće desit). Pametan potez Whitea i UFC-a.
(05-31-2018, 11:54 AM)MMACroatia Wrote: Mislim da će Hall jebeno izgubit,nije mu ovo dobar match up po meni.

Jos u TUF-u se videlo da je Hall mentalno dosta slab, i mislim da zbog toga nije ostvario svoj potencijal, Costa ima sve predispozicije da ga prebije ako je bolji u glavi.
(05-31-2018, 12:17 PM)TNB Wrote:
(05-31-2018, 11:54 AM)MMACroatia Wrote: Mislim da će Hall jebeno izgubit,nije mu ovo dobar match up po meni.

Jos u TUF-u se videlo da je Hall mentalno dosta slab, i mislim da zbog toga nije ostvario svoj potencijal, Costa ima sve predispozicije da ga prebije ako je bolji u glavi.

Mislim da se na costu sumnjalo da je našprican,ali sudeći po njegovim mečevima vidim da je veoma razoran udarač i hall bi tu mogao iz kontre  nešto pogoditi.Prednosti dajem costi nekih 70 na prema  30
Si vis pacem para bellum
Sjajna ideja da se dovede Bader u pripremni kamp da odigra ulogu patuljka u pripremama.
Mislim da možemo početi sa nabrijavanjem i ovog eventa. Ostalo je manje od mjesec dana.

Da, ovo je card godine, svaka čast ovome od prije 2 dana, ali nemože se to uspoređivat, Stipe-Cormier je jača borba od Robia i Romera, mislim da će se tu velika većina složit, Max i Ortega su mi isto tako zanimljiviji od bile koje borbe prekjučer, Ngannou-Lewis u odnosu na Megan i Holm, o čem pričamo, Sakia i Rountreea ću uvijek uzet prije Arlovskog i Tuivase, Pettis-Chiesa isto dosta dobra borba, ne mora ni bit neznam što da nadmaši Punka i novinara, možda undercard nije tolko jak, al nije ni ovaj za bacit, ima i tu dosta dobrih borbi..
Da, undercard je na UFC 225 bio jači, ali ovdje je main card na višoj razini. A i da nije toga više bi iščekivali ovaj event zbog Stipsa.
https://www.instagram.com/p/Bj_MgquFtsh/...4xyh74qumn
Jebote al će francis i lewis bit zabavno
Navijam za lewisa i bilo bi super da pobjedi al mislim da Francis nokautom
Ipak ako Lewis pogodi onaj puni swing kao na Nelsonu lako mogu vidit francisa nokautiranog
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
A ja nezz kako to Lewis može pobijediti. Mislim teška je i Lewis ima snagu da svakoga pošalje na spavanje, ali već ga vidim kako ide u kontru i prima teški upercut od Francisa Tongue
Lewis ima potencijal, ali on se samo dođe potući...sve na silu bez neke taktike.

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 28
  • Next 

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)