• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFC 229: Khabib vs. McGregor
Datum: 6.10.18.
Mjesto: Paradise, Nevada (SAD)

[Image: rubA0HV.png]

MAIN CARD (PPV)
Khabib Nurmagomedov © vs. Conor McGregor (LW)
Tony Ferguson vs. Anthony Pettis (LW)
OSP vs. Dominick Reyes (LHW)
Derrick Lewis vs. Alexander Volkanovski (HW)
Michelle Waterson vs. Felice Herrig (SW)

PRELIMINARY CARD (Fox Sports 1)
Sean O'Malley vs. Jose Alberto Quinonez (BW)
Sergio Pettis vs. Jussier Formiga (FLW)
Aspen Ladd vs. Tonya Evinger (WBW)

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Lina Lansberg vs. Yana Kunitskaya (WBW)
Scott Holtzman vs. Alan Patrick (LW)
Gray Maynard vs. Nik Lentz (LW)
Ryan LaFlare vs. Tony Martin (WW)
Paradise je zbilja pravo ime za ovu borbu Big Grin
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
Inače ne otvaram PPV teme prije nego se završi idući PPV event (ili ako su u istom mjesecu), ali već sad se ovo promovira na veliko pa eto otvorih.
Da li može netko da mi objasni, zašto je Mc Greggor uvjerljivo, ali uvjerljivo najplaćeniji MMA borac svijeta...
178 cm, 85 kg, 28 g. Čučanj 165 kg, mrtvo 170 kg, bench 105 kg
(08-26-2018, 04:14 PM)PaulinaSolevic Wrote: Da li može netko da mi objasni, zašto je Mc Greggor uvjerljivo, ali uvjerljivo najplaćeniji MMA borac svijeta...

Prema nekim informacijama Conor moze prodati oko 1.6m PPV-a, a za ovaj mec UFC ocekuje 2m, jednostavno je lik ceo paket sto se kaze, lik ima apsolutno sve : odlican personaliti, prezanimljiv i smesan je na konferencijama, uradi ono sto najavi na tim istim konferencijama, ljudi isto tako vole pobednike, ima isto tako zanimljive meceve i za one najvece kezualce, nokautira runde levo i desno, ima tu neku ludacku crtu 'bad boy-a', nije necija kopija vec je lik orginalan, nije on krenuo da kopira druge kao sto sad njega mnogi kopiraju i ono najbitnije ljudi to puse.

PS. Cisto da se razumemo ovo je samo realnost, ja nisam fan Conora.
#AndStill
Da tako sam i zamisljala... Ja ga licno ne mogu nacrtanog da vidim , upravo zbog te (po mom misljenju) prenaglasene teatralnosti, ali, novac prije svega... Hvala na odgovoru...
178 cm, 85 kg, 28 g. Čučanj 165 kg, mrtvo 170 kg, bench 105 kg
Jer je najbolji?Liga za sebe kako god
Uz sve rezultate i briljantne nastupe koje je imao,on je i dalje jedan od boraca koje se najviše podcjenjuje ali uglavnom radi hejta,smiješno kad se sve to pogleda.
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
(08-26-2018, 07:17 PM)MMACroatia Wrote: Jer je najbolji?Liga za sebe kako god
Uz sve rezultate i briljantne nastupe koje je imao,on je i dalje jedan od boraca koje se najviše podcjenjuje ali uglavnom radi hejta,smiješno kad se sve to pogleda.
PPV ne prodavaju najbolji već najluđi i najdebilniji...na stranu njegov kvalitet, ali svi znamo da su najplaćeniji oni koji mogu prodat...takav je slučaj i sa McGregorom.
Hahah ma Mcgregor moze sta hoce, pa lik ima 25m pratitelja na instagramu dok recimo jones i gsp nemaju niti 3m.. on i da dobije khabiba i da ne brani pojas opet bi mu bio oduzet i nakon nekog vremena bi se mogao vratit i opet dobit titleshot jer je PPV masina Big Grin
(08-26-2018, 07:17 PM)MMACroatia Wrote: Jer je najbolji?Liga za sebe kako god

Najbolji? Hmm, bas me zanima sta bi na to rekli Khabib i Tony?
#AndStill

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24
  • Next 

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)