•  Previous
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10(current)
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFC 231: Holloway vs. Ortega
(12-09-2018, 03:39 PM)lukix Wrote:
(12-09-2018, 03:09 PM)Lubenjara321 Wrote: Suarez lako moguce novi champ iduce godine, al o tome cemo drugi puta
Šteta što 3vilP nije ode haha...on i njegova Suarez...već sad je vidi kao Fly šampionku Big Grin
Mislim cura je kvalitetna, ali eto...
Hehe pa nakon onog fajta sa Esparzom treba na nju ozbiljno gledati
Izgubila je ona puno ključnih borbi haha (iako su dvije mogle ići na njenu stranu, a jedna koju je pobijedila je pretvorena u NC zbog trave) i da joj nije Stipe vjerujem da bi već davno dobila otkaz nakon 1-5, 1NC. Jedino što joj može ići u obranu jeste kategorija jer ona je jednostavno mala za bantam. Odmah se vide promjene dolaskom u muhu. Nije baš impresivna, ali eto, daleko efektivnija nego u bantamu i zato bi joj dao šansu.

A koga bi dao Joanni u muhi? Meni nekako Ketlyn dobar izbor iako vidim da svi žele Antonina vs. Joanna haha. Čak ni to ne bi bilo loše. Big Grin

(12-09-2018, 03:56 PM)Lubenjara321 Wrote:
(12-09-2018, 03:39 PM)lukix Wrote:
(12-09-2018, 03:09 PM)Lubenjara321 Wrote: Suarez lako moguce novi champ iduce godine, al o tome cemo drugi puta
Šteta što 3vilP nije ode haha...on i njegova Suarez...već sad je vidi kao Fly šampionku Big Grin
Mislim cura je kvalitetna, ali eto...
Hehe pa nakon onog fajta sa Esparzom treba na nju ozbiljno gledati
On ti je na nju gledao još od TUF-a i govorio kako je ovo iduća prvakinja, a ja sam bio kontra...kao nije loše, ali ozbiljna borkinja će je smlatit. Dokazala mi je suprotno pobjedom nad Esparzom, ali i dalje nisam "sold" da može riješiti najbolje u kategoriji. Esparza je 2 broja manja od nje.
ona je veća verzija Esparze. Sad joj se otvorilo jer je Nina pobjedila

Joanna će uzeti dužu pauzu, mislim da će se ona tek na ljeto vratiti. Ja bi je volio vidjeti protiv JoJo ili Lipski
A vidit cemo za Suarez Big Grin time will tell, mozda sam u krivu.. btw. Da spomenem Gadelhu jos jednom, jel se samo meni cini ili ona zadnjih god dana mozda i vise uopce nije napredovala?
(12-09-2018, 04:16 PM)Lubenjara321 Wrote: A vidit cemo za Suarez Big Grin time will tell, mozda sam u krivu.. btw. Da spomenem Gadelhu jos jednom, jel se samo meni cini ili ona zadnjih god dana mozda i vise uopce nije napredovala?
Nisam gledao borbu, ali čuo sam da je prvu bila dobra, a onda nestala u iduće dvije. Da mi je prije meča reko da će Nina dobit reko bi da je lud. Napredovala je, ali Gadelha je bila level više. Očito više nije.

@Hitman - O da, ja sam zaboravio na JoJo. Pobjednica nje i Lipski bi bila dobra protivnica za Joannu.
D066

BTe29Oj
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
https://www.instagram.com/p/BrLH0d0gVZN/...6YBM_eSgs8

•  Previous
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7