• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24
  • Next 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UFC 234: Whittaker vs. Gastelum (Adesanya vs. Silva)
Datum: 10.2.19.
Mjesto: Melbourne, Australija

[Image: VjdfSFk.png]

MAIN CARD (PPV)
Robert Whittaker © vs. Kelvin Gastelum (MW)
Israel Adesanya vs. Anderson Silva (MW)
Rani Yahya vs. Ricky Simon (BW)
Montana De La Rosa vs. Nadia Kassem (WFLW)
Jim Crute vs. Sam Alvey (LHW)

PRELIMINARY CARD (ESPN)
Devonte Smith vs. Dong Hyun Ma
Shane Young vs. Austin Arnett (FW)
Kai Kara-Franca vs. Raulian Paiva (FLW)
Teruto Ishihara vs. Kyung Ho Kang (BW)

PRELIMINARY CARD (UFC Fight Pass)
Lando Vannata vs. Marcos Rosa (LW)
Callan Potter vs. Jalin Turner (LW)
Wuliji Buren vs. Jonathan Martinez (BW)

(R. Whittaker otkazao nastup na dan borbe zbog hernije)

[Image: etgRnpK.png]
Možda nije velika zvijezda u ostatku svijeta, ali Robi je zaista prepopularan u svojoj domovini. Australija ima zvijezdu. Karte za event prodane u 8 minuta.
Kad bi Australija imala stanovnika kako se spada za svoju velicinu onda bi to bilo nesto, ovako slabo
To je ono,kralj u svome selu
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat
(12-16-2018, 09:33 PM)MMACroatia Wrote: Kad bi Australija imala stanovnika kako se spada za svoju velicinu onda bi to bilo nesto, ovako slabo
To je ono,kralj u svome selu
Za UFC definitivno nije slabo kad u 8 minuta rasprodaju 20k ulaznica. Možeš na prste ruku izbrojat evente koji su planuli u par minuta i uvijek je bila riječ o nekim mega borbama tako da je ovo definitivno uspjeh.
Mene vise zanima fajt Adesanya i Silva, sto se tice glavne borbe volio bi da Whittaker ostane prvak
Trebali su stadion neki iznajmit.
Ako se zvijezde poslože i Bobby Knuckles i Stylebender izađu kao pobjednici, moraju tu borbu stavit u neki stadion od 50 000, kakav bi to šou bio.

In other news, Kai Kara France i Jim Crute, borci koji su imali svoj breakout nastup na zadnjem eventu u Australiji će se boriti i ovdje. Žao mi je jedino što nisu dobili malo zvučnija imena za protivnike.
(12-17-2018, 12:25 PM)Axl Wrote: Trebali su stadion neki iznajmit.
Ako se zvijezde poslože i Bobby Knuckles i Stylebender izađu kao pobjednici, moraju tu borbu stavit u neki stadion od 50 000, kakav bi to šou bio.

In other news, Kai Kara France i Jim Crute, borci koji su imali svoj breakout nastup na zadnjem eventu u Australiji će se boriti i ovdje. Žao mi je jedino što nisu dobili malo zvučnija imena za protivnike.
Etihad stadion u Melbourneu drži i dan danas rekord kao najposjećeniji event sa preko 56 000 ljudi (kad su se Rousey i Holm borile). Ukoliko Robi ostane prvak to mora biti iduća postaja jer sam siguran da bi prodali sve...pobjednik Adesanya/Silva je idući izazivač ako ćemo vjerovati Whiteu.
(12-17-2018, 12:48 PM)lukix Wrote:
(12-17-2018, 12:25 PM)Axl Wrote: Trebali su stadion neki iznajmit.

Etihad stadion u Melbourneu drži i dan danas rekord kao najposjećeniji event sa preko 56 000 ljudi (kad su se Rousey i Holm borile). Ukoliko Robi ostane prvak to mora biti iduća postaja jer sam siguran da bi prodali sve...pobjednik Adesanya/Silva je idući izazivač ako ćemo vjerovati Whiteu.

a realno Adesanya ce pobjediti tako da ukoliko Whittaker takodjer pobjedi to ce vrlo vjerojatno biti next fight, i slazem se da da bi popunili i taj stadion
Ja ne znam zašto svi otpisujete Silvu , Pauk ako se nebude igrao ovo može dobiti veoma lako. Meni taj hype oko Adesanya je pretjeran nit je se ikad dosad borio sa nekim kao Silva niti su mu protivnici bili nešto.
Koja glupost da pobjednik te borbe dobije title shot
When injustice becomes law,resistance becomes duty
The will of the strong will never be shaken by doubts of the weak
The hardest choices require the strongest will
Anyone can deal with victory.Only the mighty can bear defeat

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 24